Blog

Blog

Ev Kredisi En Fazla Kaç Ay Olur?

Konut kredisi almak isteyen birçok kişi tarafından sıkça sorulan ev kredisi en fazla kaç ay olur sorusuna yanıt bulabileceğiniz bu yazımızla, konut kredisi ve kredi vadeleri hakkında bilmeniz gereken tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

2018 Mobilya Trendleri Sadelikten Yana!

Her yıl değişen ve ayak uydurmakta zorlandığımız dekorasyon trendleri artık sadece göze hitap etmekle kalmıyor, ihtiyaçlara göre şekilleniyor.

Devamını Oku

Konut Kredisi Kaç Günde Sonuçlanır?

Ev alma hayaliniz için acele ediyorsanız Mortgage Uzmanı Garanti, konut kredisi için gereken inceleme ve işlemleri en kısa sürede sonuçlandırıp, hayalinize hızlıca kavuşmanızı sağlıyor.

Devamını Oku

Ev Kredisi Almak İçin Ne Lazım?

Konut sahibi olmanın en avantajlı yollarından biri olan ev kredisinin hangi şartlarda verildiği ve ev kredisi almak için gerekli evrakların neler olduğu birçok kişi tarafından merak edilen bir konudur. Ev kredisi almak için ne lazım diye soran kişiler için Garanti Mortgage özelinde verdiğimiz yanıtlar, konut kredisi hakkında merak ettiklerinizi cevaplandıracak.

Devamını Oku

Evin Krediye Konu Değeri Nasıl Belirlenir?

Ev almak veya satmak isteyen kişilerin sıklıkla sorduğu evimin değeri ne kadar sorusu Garanti Mortgage desteği ile yanıt buluyor.

Devamını Oku

İşyeri Kredisi

Konut kredisinde olduğu gibi işyeri kredisinde de müşterilerine en doğru kredi seçeneğini sunan Garanti Mortgage, yatırım veya bireysel amaçlı işyeri kredisi seçenekleri ile hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Devamını Oku

Pratik Eşyalarla, Dekoratif Şıklığı Yakalamak İsteyenler İçin Öneriler

Dekorasyonun birçok kişi için zihinlerde yarattığı algı, 'şıklık' olsa da esasında dekorasyonun en önemli fonksiyonu dekoratif işlevselliği evlere taşımaktır.

Devamını Oku

Konut Kredisi Avantajları

Özellikle kira ödemenin zorluğunu yaşan kişiler için Mortgage Uzmanı Garanti’nin sunduğu kişiye özel kredi seçenekleri ile konut kredisi avantajlarını değerlendirmenin tam zamanı!

Devamını Oku

Ev Kredisi Kimlere Verilir

Konut kredisi hakkında sıkça sorulardan biri olan konut kredisinin kimlere verildiği ve hangi etmenlerin konut kredisinde belirleyici olduğunu bu yazımızla birlikte öğrenebileceksiniz. Ev sahibi olma hayalinizi gerçekleştirmek için en doğru adres olan Mortgage Uzmanı Garanti, kişiye özel konut kredisi seçenekleri ile tüm isteklerinize yanıt veriyor.

Devamını Oku

Küçük Daireler İçin Yer Kazandıracak Fikirler!

Küçük bir evi dekore etmek aslında oldukça kolay bir iş gibi gözükse de eşyaları sığdırma konusunda birçok kişinin problem yaşaması oldukça sık karşılaşılan bir durum.

Devamını Oku

Konut Kredisi Faiz Oranları

Konut kredisi faiz oranları, kredi kullanarak konut sahibi olmak isteyen kişilerin genellikle en sık sorduğu sorulardan bir tanesidir. Konut kredisi faiz oranlarını bilmeniz bütçenize en uygun mortgage desteğinden faydalanabilmeniz için oldukça önemli bir adımdır.

Devamını Oku

En Uygun Konut Kredisi Seçenekleri

En uygun konut kredisi seçenekleri, ev sahibi olmak isteyen kişilerin konut kredisi özelinde aradıkları birincil şartlardan biridir. Siz de Garanti Mortgage desteğinden faydalanarak, en uygun konut kredisi seçeneklerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Konut Kredisi Nedir?

Konut kredisi nedir sorusu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarına, bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Sorularınızın cevaplarının ardından Garanti Mortgage desteğine başvurabilir, akıllarda biriken tüm soru işaretlerine son verebilirsiniz.

Devamını Oku

Ev Kredisi Nasıl Çekilir?

Kırmızı ile işaretlediğim ilk paragraf aynı zamanda Meta Açıklaması olarak beslenmelidir.Ev kredisi nasıl alınır ve şartları nelerdir gibi soruların yanıtlarına ulaşabileceğiniz bu yazımızla, aylık gelir ve bütçenize en uygun kredi seçeneklerini belirleyebilir, ev alma hayalinize mortgage uzmanı Garanti ile bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Ev Kredisi Masrafları Nelerdir?

Konut kredisi talebinde bulunan kişilerin merak ettiği sorular arasında yer alan ev kredisi masrafları nelerdir sorusunun yanıtını bu yazımızda bulabilirsiniz. Ev kredisi masrafları için gerekli başlıkları inceleyebilir, konut kredisi işlemlerinize akıllarınızdaki tüm soru işaretlerine cevap bularak, hızlıca başlayabilirsiniz.

Devamını Oku

Ev Kredisi Devredilir mi?

Ev kredisi devredilir mi sorusunun yanıtına ulaşabileceğiniz bu yazımızın ardından, konut kredisi hakkında sahip olduğunuz bilgilerle, size ve bütçenize özel kredi seçeneklerini sunan Garanti Bankası’nın mortgage avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

Devamını Oku

Ara Ödemeli Konut Kredisinin Özellikleri!

Konut kredisi alım sürecinde dikkat edilen en önemli konulardan biri olan esnek ödeme planlarını müşterilerine sunan Garanti Bankası, sunduğu ara ödemeli konut kredisi imkânı ile bütçenize en uygun konut kredisini seçmenize yardımcı oluyor.

Devamını Oku

Ev Kredisi Almak İstiyorum Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Ev kredisi almak istiyorum diyorsanız, Garanti Bankası’nın avantajlarla dolu mortgage ürününden siz de faydalanabilirsiniz. Ev kredisi ile ev sahibi olmak hiç de zor değil.

Devamını Oku

Konut Kredisi Başvurusu İçin Yapılması Gerekenler

Konut kredisi başvurusu için Garanti Mortgage bir tık, bir telefon veya bir şube uzağınızda. Garantimortgage.com ve garanti.com.tr’den konut kredisi talebinizi bırakabilir, 444 EVİM (4443846)’i arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Devamını Oku

Eviniz İçin İlham Veren Fikirler!

İster küçük bir stüdyo dairede ister villada oturun, evinizin işlevselliğini ortaya çıkaran en önemli etken dekorasyondur.

Devamını Oku

Konut Kredisi Hesaplama İşlemleriniz İçin Sıkça Sorulan Sorular!

En uygun konut kredisi hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirmek için Mortgage uzmanı Garanti Bankası yardımınıza koşuyor. Dilerseniz Garanti Evimmatik’i kullanarak, dilerseniz de sitemizdeki hesaplama araçlarını kullanarak konut kredisi hesaplamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Devamını Oku

Ev Kredisi Erken Ödeme Ücreti Hesaplama İşlemleri Neye Göre Yapılmalıdır?

Ev kredisi erken ödeme ücreti hesaplama işlemine, kredi borcunun ödeme planının dışında erken ödemesi halinde başvurulur.

Devamını Oku

Emlak Vergisi Rehberi

Emlak Vergisi gayrimenkul sahiplerinin her yıl ödemekle mükellef olduğu bir vergi türüdür. Emlak vergisinin detayları ile ilgili bilgiyi bu rehberde bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Uygun Konut Kredisi Hesaplama

Konut kredisi hesaplama, konut kredisi ile konut sahibi olmak isteyen kişilerin genellikle en başta yaptığı işlemlerden bir tanesidir. Burada konut sahibi olmak isteyenler için önemli olan nokta; kendine uygun konut kredisi hesaplamayı bulabilmesidir.

Devamını Oku

Konut Kredisi İçin Gerekli Evraklar

Konut kredisi için gerekli evraklar listesine dair bilgileri bu yazımızda öğrenebileceksiniz. Konut kredisi için gerekli evrakları tamamladıktan sonra ise Garanti Mortgage ile ev sahibi olmak artık hayal olmayacak.

Devamını Oku

Konut Kredisi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konut kredisi alırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi sahibi olmak, kredi alım sürecinde yaşanabilecek olası sorunların önüne geçebilir. Konut kredisi alacaklar ve almayı düşünenler için bu yazı yol gösterici olacaktır.

Devamını Oku

Kira Gelir Vergisi Hesaplama

Kira geliri vergisi hesaplama işlemlerinizi, sitemizdeki hesaplama aracı ile veya Garanti Evimmatik uygulamasında yer alan hesaplama aracı ile gerçekleştirilebilirsiniz.

Devamını Oku

Ev Kredisi Peşinat Oranları

Ev kredisi peşinat oranları ile ilgili müşterilerine kılavuzluk etmeye çalışan Garanti Bankası ile konut sahibi olmak artık bir hayal değil. Ev kredisi peşinat oranları hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Konut Kredisi Rehberi

Konut kredisi rehberi, konut sahibi olmak isteyen bireyler için yol gösterici bir kılavuz niteliğindedir. Konut kredisi rehberi ile hayalini kurduğun yeni bir eve sahip olmak oldukça kolay.

Devamını Oku

Konut Kredisine Başvurmadan Önce Yaptırılması Zorunlu Olan ve Zorunlu Olmayan Sigortalar!

Konut Kredisine Başvurmadan Önce Yaptırılması Zorunlu Olan ve Zorunlu Olmayan Sigortalar!

Devamını Oku

Garanti Evimmatik Uygulamamız İle Tanışın!

Mortgage Uzmanı Garanti olarak, ev satın almayı düşünen ya da hali hazırda ev sahibi olanların...

Devamını Oku

İstanbul Anadolu Yakası’nda Hizmete Girecek Metro Hatlarının Gayrimenkul Satışına Etkisi!

İstanbul’da yaşayan neredeyse herkesin “Anadolu Yakası mı yoksa Avrupa Yakası mı” sorusuna...

Devamını Oku

İstanbul Okmeydanı’nda Kentsel Dönüşüm 2018’de Başlıyor!

Türkiye’yi içine alan Kentsel Dönüşüm projeleri hızla devam ediyor.

Devamını Oku

Kapora ve Emlak Komisyonu Hakkında Merak Edilenler!

Konut satın alma sürecinde giderlerinize ek olarak birtakım masrafların sizleri bekliyor olduğunu bilmelisiniz.

Devamını Oku

İstanbul’da Hafta Sonu Tatili İçin Yapılabilecek 10 Aktivite

Hafta boyunca, özellikle Perşembe günlerinden itibaren, stresi arkamızda bırakacağımız hafta sonlarının...

Devamını Oku

Güneydoğu’da Konut Satışları Artıyor!

Konut yatırımı, günden güne artış göstermekle beraber arttığı ve azaldığı..

Devamını Oku

Evinize Parke Döşerken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Husus!

Evlerin bütünlüğünü sağlayan, tamamlayıcı ve dekoratif bir parçası da olan parkeler, evin içerisinde...

Devamını Oku

Yatırımcılar Konut Alırken Öğrenci Bölgelerini Tercih Ediyorlar.

Geleneksel bir yatırım aracı olan gayrimenkule olan talep günden güne artış gösteriyor.

Devamını Oku

Kira Şerhi Hakkında Merak Edilenler

Kira sözleşmesinin ardından yapılan kira şerhi, ev sahibi ve kiracının isteğine bağlı olarak kira sözleşmesinin...

Devamını Oku

Kapalı Balkonların Avantaj Ve Dezavantajları

Son zamanlarda, evlerin bir odası haline gelen balkonlar kapalı hale getirilerek özgürce dekore edilebiliyor...

Devamını Oku

MORTGAGE ÜRÜNLERİNDENHANGİSİ SİZE UYGUN?

Sahip olduğunuz bir ev var, yeni bir ev almayı planlıyor fakat peşinat ödemek istemiyorsanız %100 Mortgage Kredisi...

Devamını Oku

Yeni Evli Çiftler İçin Evin Olmazsa Olmazları

Evlilik, yeni bir hayatın ilk adımıdır. Bu ilk adımla beraber, yeni bir ev düzeni oluşturmak için de atacağınız...

Devamını Oku

Tip İmar Yönetmeliği Resmi Gazete’de yayımlandı. İnşaatta yeni dönem başlıyor!

Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliği ile ilgili beklenen değişiklik Resmi Gazete’de yayınlanarak...

Devamını Oku

İhtişamlarıyla Büyüleyen Dünyanın En Yüksek 10 Binası!

Son zamanlarda gezip görülecek yer listesi iyice kabardı. Önceleri yalnızca belli başlı yerlere gitme hevesi...

Devamını Oku

Dekorasyonda modern ve geleneksel çizgileri bir araya getiren fikirler!

Yeni ev sahibi olanların, evlerini yenilemek isteyenlerin aklında hep aynı soru: “Evimi nasıl dekore edeceğim?”

Devamını Oku

Kentsel Dönüşüm Kredisi Şartları Nelerdir?

Kentsel dönüşüm kredisi; Resmi Gazete’de yayınlanan 6306 sayılı “Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun”...

Devamını Oku

Evinizi Depreme Hazırlamak İçin Alacağınız Önlemler!

Türkiye’nin üzerinde bulunduğu aktif fay hatları, olası depremlere karşı önlem alınmasını zorunlu kılıyor.

Devamını Oku

Bursa ‘Yaşam Kalitesi’ En Yüksek 21. Şehir Oldu!

Şehirler, gelişimin aynasıdır. Bir şehrin gelişimi, sadece orada yaşayan nüfus miktarına bağlı değildir.

Devamını Oku

İstanbul’da Doğayla İç İçe Olabileceğiniz En Güzel Parklar

Trafik ve kalabalığın sebep olduğu stres, şehrin içinde maruz kaldığımız koşuşturma büyük şehirlerde yaşayan insanların en büyük sorunu.

Devamını Oku

2017 İkinci Çeyrek İstanbul, İzmir, Ankara Ofis Kira Endeksleri

Reidin’dan alınan verilere göre, İstanbul geneli 2017 ofis kira değerleri ikinci çeyrek dönem...

Devamını Oku

Evlerde ‘Akıllı Mobilya’ Kullanımı!

Evlerimize yavaş yavaş girmeye başlayan teknoloji, bir süreden sonra önü alınamaz bir şekilde her anımızı ele geçirmeye başladı.

Devamını Oku

Gelirinize Göre Konut Kredisi Almak İçin İpuçları

Gelirinize Göre Konut Kredisi Almak İçin İpuçları

Devamını Oku

Rüzgar ve depreme dayanıklı ‘biodome’ evler!

Biodome, kontrollü bir ortamda kapalı bir ekosistemin kopyasını oluşturmaya elverişli bilimsel tesislerdir.

Devamını Oku

Konut Satış Değerini Belirleyen Unsurlar Nelerdir

Yatırım veya oturma amaçlı ev satın almayı düşünen kişiler...

Devamını Oku

Binalarda çatı üstü güneş paneli için ruhsat şartı kaldırıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 3 Temmuz 2017 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren...

Devamını Oku

Türkiye’de Konutun Geri Dönüş Süresi Ortalama 16 Yıl

Bir yatırım aracı olarak konut satın alan kişilerin yatırım bedelini kira ya da değer artışı sayesinde...

Devamını Oku

Mutfakta hayatınızı kolaylaştıran gizli detaylar!

Mutfaklar evin en çok kullanılan ve içinde en çok eşya bulunan alanı.

Devamını Oku

Kış Yaklaşıyor! Binanızda Mantolama Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kışa hazırlık binaların dışından başlıyor. Isı yalıtımı olmayan evler, kışın ısınma sorununa...

Devamını Oku

2017’de İstanbul’da Taşınma Oranlarındaki Artışlar!

İstanbul’da 2017 yılının ilk çeyreğindeki taşınma oranları geçen seneye kıyasla %40 artış gösterdi.

Devamını Oku

Yeni Evli Çiftler İçin Dekorasyon Önerileri

Evlenip yuva kurmanın en güzel taraflarından biri hiç kuşkusuz yeni ev heyecanı.

Devamını Oku

Yürürlüğe Giren Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği

“Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği“2017 yılı Temmuz ayında Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girdi.

Devamını Oku

Ev Dekorasyonunda Bitki Kullanımı

Ev dekorasyonunda bitkilerin ferahlatıcı gücünü kullanarak, yaşadığınız ortamı bambaşka bir havaya sokabilirsiniz.

Devamını Oku

Emlak Vergisi Değerini Değiştiren Durumlar Nelerdir?

Emlak vergisi; bina ve arazi vergisi olmak üzere ikiye ayrılır. Bazı durumlarda emlak vergisinin değerinde değişiklikler olabilmektedir.

Devamını Oku

Emlak Vergisine İtiraz İçin Son Gün 7 Eylül

Adli tatile denk gelen 30 günlük emlak vergisi itiraz süresi 7 Eylül’e kadar uzatıldı.

Devamını Oku

Okullar Açılmadan Önce, Öğrenciler İçin İl İl Kira Fiyatları

Üniversite yerleştirme sonuçları açıklandıktan sonra öğrenciler ve aileler bütçelerine uygun kiralık ev arayışına girdi.

Devamını Oku

2017 Yılı İçerisinde Konut Satış Fiyatları Artan İller

2017 Yılı İçerisinde Konut Satış Fiyatları Artan İller

Devamını Oku

Evinizde Kullanmadığınız Alanları Değerlendirmek için 7 Öneri!

Evinizde kullanmadığınız alanları birkaç yaratıcı çözüm ile değerlendirmek mümkün.

Devamını Oku

2017’de Yabancıların En Çok Konut Aldığı 10 İl

Türkiye’de konut alımını tercih eden bir çok yabancı yatırımcı mevcuttur.

Devamını Oku

Kemerburgaz Konut Fiyatları 5 Yılda Yüzde 193 Arttı!

İstanbul’un son zamanlarda en fazla rağbet gören semti olan Kemerburgaz’da emlak fiyatları...

Devamını Oku

Ege’de Yazlık Fiyatları Arttı!

Yazlık evler, tatil amaçlı kullanıldığı gibi aynı zamanda bir yatırım aracı olarak da görülüyor.

Devamını Oku

Kira Bedellerindeki Artış Oranları

Ev ya da iş yeri sahipleri kira bedellerindeki artışları belli kurallara göre ve belli...

Devamını Oku

Ofis Tasarımında 2017 Trendleri

Gün içinde zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz ofisler için son zamanlarda oluşturulan tasarımlar...

Devamını Oku

Emlak Vergisinden Muaf Olmanın Şartları

Bina veya arazi maliki, varsa intifa hakkı sahibi gibi tasarruf edenler emlak vergisi ödemekle mükelleftirler.

Devamını Oku

İstanbul’da Mutlaka Görülmesi Gereken 7 Tarihi Mekan

Geçmişten günümüze ulaşan tarihi eserlere ev sahipliği yapan, büyülü bir şehir İstanbul...

Devamını Oku

Ev Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ev Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Devamını Oku

Türkiye’de Konut Alan Yabancılar Türk Vatandaşı Olabilecek!

Yabancıların Türk vatandaşlığına geçmesi konusunda Ocak 2017’den bu yana birçok gelişme kaydedildi.

Devamını Oku

Evinizi Yaza Hazırlamanın 5 Yolu

Sıcak havaları sevenler için yılın en güzel zamanları geldi!

Devamını Oku

Türkiye’de Gidilebilecek En Güzel Kamp Alanları

Soğuk ve uzun bir kışın ardından yazı iple çektiğimiz bugünlerde, güneşin kendini göstermesiyle birlikte tatil planları yapılmaya başlandı bile.

Devamını Oku

2017 Mayıs Ayında İpotekli Konut Satışları %30 Oranında Arttı!

Konut satın alırken bankaların sunduğu imkânlar neticesinde birçok kişi ev sahibi olma hayallerine bir adım daha yaklaşıyor.

Devamını Oku

Kentsel Dönüşüm Hakkında Bilinmeyenler

Kentsel Dönüşüm Hakkında Bilinmeyenler

Devamını Oku

Yeşil Binalarda Yaşam Artık Hayal Değil!

Son yıllarda; sürdürülebilir, ekolojik ve çevre dostu yapıları tercih edenlerin sayısı hızla artıyor.

Devamını Oku

Evinizi Her Daim Temiz Tutmak İçin Harika Öneriler

Temiz bir ev herkesin hayali! Temizlik, belirli bir rutine oturtulduğunda düzen de beraberinde gelecektir.

Devamını Oku

Çocuk Odaları İçin Birbirinden Güzel 2017 Dekorasyon Önerileri

Anne ve babalar olarak çocuklarınızın odasını dekore ederken, sizlere bu konuda son derece önemli...

Devamını Oku

10 Soruda Emlak Vergisi Hakkında Merak Edilenler

Sahip olunan bina, arsa ya da arazi için devlete ödenmesi gereken bedel olarak bilinen ve tüm taşınmaz...

Devamını Oku

Tatil Keyfini Gümüşlük'te Yaşamak İçin 7 Neden

İsmini güneş batarken denizin üzerinde oluşan gümüşi renkten alan Bodrum’un incisi Gümüşlük, denize sıfır...

Devamını Oku

Neden Kredi Alırken Hayat Sigortası da Yaptırmalıyız?

Hayat sürprizlerle dolu ancak bu sürprizler her zaman yüzümüzü güldürmeyebilir.

Devamını Oku

Konut Sahipleri İçin Vergi Kalemleri

Konut Sahipleri İçin Vergi Kalemleri

Devamını Oku

Salt Galata’da Garanti Mortgage Desteğiyle Sinema Şöleni

Garanti Mortgage desteği ile SALT tarafından düzenlenen "Perşembe Sineması" gösterimleri devam ediyor.

Devamını Oku

İlk Kez Ev Alacaklar Devlet Desteği İçin Bankalara Başvuruyor

Konut sahibi olmak isteyenlere, konut hesabı açtırması ve 3 yıl süresince çıkmaması dahilinde...

Devamını Oku

Tapu Harçlarında Yüzde 25 Oranında İndirim

Gayrimenkul şirketlerinin ve ev alacak kişilerin uzun süredir beklediği konut harcı indirimi uygulanmaya başladı.

Devamını Oku

Yaz Gelirken Balkonunuz İçin 7 Farklı Dekorasyon Fikri

Balkonunuzu bazen rahatlamak, günün stresini atmak, güzel havanın keyfini çıkarmak için; bazen de kitap okumak, çalışma alanı ya da hobi alanı olarak kullanabilirsiniz.

Devamını Oku

Kredi Garanti Fonu (KGF) İşletmelere Destek Veriyor

İşletmelerin yatırımları için gereken banka kredisini kullanmalarını mümkün kılan Kredi Garanti Fonu, gelecek vaat eden işletmelerin finansmana erişimini kolaylaştırmak için...

Devamını Oku

Ev Mobilyası Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yaşanılan evde istenen huzur ve rahatlıkta, evi döşemek için seçilen mobilyaların da büyük önemi vardır.

Devamını Oku

Tapu Harçlarında “Online Ödeme Devri” Hayatı Kolaylaştırıyor!

Devlete bağlı olan kurumlardan, yapılan hizmetlerin bedeli olarak, devlet tarafından vatandaşlardan tahsil edilen bedellerden biri olan tapu harcı, gayrimenkul alım-satımı...

Devamını Oku

Tatildeyken Evinizin Güvenliği İçin Önemli Tavsiyeler!

Eviniz; kendinizi en rahat hissettiğiniz kişisel alanınız.

Devamını Oku

Satın Almak Mı, Kiralamak Mı? Neden Ev Sahibi Olmalıyım?

Satın almak mı, kiralamak mı? Hayatınızda önemli yer tutacak bu karar, zor bir süreci temsil ediyor.

Devamını Oku

Gayrimenkul Fiyat Endeksi Tercihleri Etkiliyor

‘Hangi bölgede ev fiyatları ne kadar artış gösterdi, konut piyasasının durumu ne?’ sorusu her zaman gündemde olmaya devam ediyor.

Devamını Oku

Evini Yenilemek İsteyenler için 2017 Dekorasyon Önerileri

Yeni bir yıl ile birlikte gelen değişim isteği ev dekorasyonunda da kendini gösteriyor.

Devamını Oku

Ev Dekorasyonu Hakkında Birbirinden Yaratıcı Fikirler!

Ev dekorasyonunu önemseyenler artık, sıradanlıktan uzak farklı dekoratif denemeler yapmaktan çekinmiyorlar.

Devamını Oku

Türkiye’de Kentsel Dönüşüm Uygulamaları

Kentsel dönüşümün temel sebebi; çarpık kentleşmeye bağlı olarak ortaya çıkan bozulmuş şehir düzeni, artan nüfus ve en önemlisi doğal afetler sonucu oluşabilecek risklerdir.

Devamını Oku

Enerji Kimlik Belgesi

Enerji Kimlik Belgesi, binanın enerji ihtiyacı ve enerji tüketim sınıflandırması, yalıtım özellikleri, ısıtma veya soğutma sistemlerinin verimi ile ilgili bilgileri içeren belgedir.

Devamını Oku

Satılık ve Kiralık Konut Fiyatlarında Öne Çıkan İller

2017’nin, konut yatırımı alanında, rekor bir yıl olacağına dair açıklamalar, yılın ilk çeyreğinde doğruluğunu kanıtladı.

Devamını Oku

Dijitalleşen Dünyada Dijital Bankacılığın Dönüşümü

Bilgisayarlar, cep telefonları ve diğer dijital cihazlar sayesinde hayatımızı kolaylaştıran gelişmelerin hızla yaşandığı günümüzde, bankacılık sektörü...

Devamını Oku

Uygun Fiyatla Evini Dekore Etmek İsteyenler İçin Alışveriş Mekanı Önerileri

Uygun fiyatlarla ev dekore etmek elbette herkesin hayali.

Devamını Oku

Dünyanın Gözü Türkiye Emlak Sektöründe

Türkiye'nin en önemli pazarlarından biri olan gayrimenkul ve emlak sektörü, son gelişmelerle birlikte gündemdeki yerini koruyor.

Devamını Oku

Konut Kredisiyle İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

Konut Kredisiyle İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

Devamını Oku

Soğuk Havalarda Ev Isıtmada Tasarruf Etmek İçin Tavsiyeler!

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, günümüzde bir çok alternatif ısıtma yöntemleri kullanılmakta ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Devamını Oku

TUİK’in İpotekli Konut Satışı Raporları

Türkiye İstatistik Kurumu'nun kısaltması olarak kullanılan TUİK, Türkiye'deki resmi istatistik programlarını hazırlar.

Devamını Oku

Mortgage ile Ev Almak Konusunda Doğru Bilinen Yanlışlar

Ev sahibi olmak, günümüzün en önemli yaşam güvencelerinden biri olarak görülüyor.

Devamını Oku

İstanbul’da Yaşayanlar İçin, Anadolu Yakası’nı Daha Cazip Kılan Etkenler Nelerdir?

İstanbul’u tüm güzelliğiyle seyreden Anadolu Yakası, yeşil alanlarının daha fazla olmasıyla beğeni topluyor ve tercih ediliyor.

Devamını Oku

Bölgelere ve İllere Göre Konut Satışındaki Yıllık Değişimler

Artan nüfusu ve iç dinamikleriyle hareketliliğini her daim koruyan Türkiye'de konut satışları da bu değişim ve gelişimlerden etkileniyor.

Devamını Oku

Dikdörtgen Salonları Dekore Etmenin 7 Yolu

Evlerin en değerli ve göz önünde olan alanları kuşkusuz salonlardır.

Devamını Oku

2017 Dekorasyon Renkleri ve Trendleri

Dekorasyon dergilerinin her yıl sonunda bir telaşı olur; çünkü yepyeni trendler, yeni yılla birlikte kendilerini gösterir.

Devamını Oku

Gençlere Yatırım Rehberi

Hayatınızın en enerjik ve en keyifli zamanlarında yatırıma başlamak, geleceği olabildiğince hızlı ve hayallerinize yakın bir şekilde güvence altına almak demektir.

Devamını Oku

Son Dönemde Konut ve Bireysel Finansman Kredisi Sürecinde Yaşanan Gelişmeler

2017 yılında ev almayı planlayanlar için birbirinden güzel haberler var, çünkü konut kredisi sürecinde birçok yenilik ve gelişme yaşanıyor.

Devamını Oku

Düşen Faiz Oranlarının Yıllık Maliyetlere Etkisi

Konut kredisi başvurusunda plan yaparken belirleyici etmenler, masraflar ve faiz oranlarıdır.

Devamını Oku

Küçükesat’ta Yaşam Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kendine özgü havası ve eski mimari yapılarıyla şık ve geniş evleri ile Küçükesat Ankara'nın en popüler ve sevilen semtlerinden biridir.

Devamını Oku

Batıkent Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yenimahalle'ye bağlı bir semt olan Batıkent, aslında Yenimahalle'nin yarısından fazlasını oluşturur.

Devamını Oku

Mortgage’a Nasıl Başvurulur?

Konut kredisi ile ev sahibi olmaya karar vererek en doğrusunu yaptığınızı söyleyip başlayabiliriz.

Devamını Oku

Yatırım Yapmanıza Mortgage Nasıl Yardımcı Olur?

Mortgage sistemi, kira öder gibi ev sahibi olmanın en kolay yolu.

Devamını Oku

Evinize Soğuk Hava Girmemesi İçin Yapabilecekleriniz

Kış aylarında evinizin soğuk olması, daha fazla enerji harcamanıza ve bir türlü ısınamamanıza neden olur.

Devamını Oku

Ankara'ya Taşınmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Ankara'ya taşınma kararı aldıysanız Ankara hakkında bilmeniz gerekenleri Ankara'da yaşayanların...

Devamını Oku

Renklerin Dekorasyona Etkisi

Devamını Oku

Küçükyalı'ya Taşınmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Maltepe'ye bağlı Küçükyalı semti, birçok insan tarafından Maltepe'nin Cihangir'i olarak kabul...

Devamını Oku

İstanbul'da En Çok Taşınılan Bölgeler

İstanbul'da özellikle kentsel dönüşümün getirdiği yenilenme dalgası, şehir içi taşınma oranlarında yukarı doğru...

Devamını Oku

Sizin İçin Hesapladık: Kira mı, Kredi mi?

Ev sahibi olmak, çoğu kişinin geleceğe dair en önemli hedefleri arasında yer alır. Üstelik geçmişte...

Devamını Oku

Kredili Satışlar ve Şehirlere Göre Yükselişleri

015 yılında Türkiye'deki konut satışları incelendiği zaman ülke genelinde gayrimenkul yatırımının...

Devamını Oku

En Düşük Riskli Yatırım Hangisi

Yatırım yapmanın en önemli sebepleri, hayat kalitesini arttırmak, birikimleri değerlendirmek...

Devamını Oku

Kullanışlı Dekoratif Aksesuarlar

Yeni bir evi dekore ederken tek olarak parçaları beğenseniz de birbirleriyle...

Devamını Oku

Yeldeğirmeni’ne Taşınmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Son yıllarda popülerliği gittikçe artan Kadıköy Yeldeğirmeni semti, her geçen gün...

Devamını Oku

Taşınmanın Yarattığı Duygusallıkla Baş Etmenin Yolları

Her ev bir hatıra deposudur. Sizin için en önemli mekânlardan biri olan evinizden...

Devamını Oku

Evinize Gelen Misafir İlk Neyi Fark Eder?

Evde misafir ağırlamanın birçok önemli detayı bulunur. İşte bu önemli detayları...

Devamını Oku

Evliliğin Ekonominize Avantajları ve Dezavantajları

Hayatınızı sonsuza dek beraber geçirmek istediğiniz insanı bulduğunuz zamanı evlilik çanları çalmaya...

Devamını Oku

Hassas Eşyalarınızı Taşırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Büyük bir özenle hazırladığınız eşyalarınızı, yeni evinize taşındığınız zaman..

Devamını Oku

Bahçelievler’e Taşınmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

İstanbul’da Avrupa yakasının en büyük ilçelerinden biri olan Bahçelievler, huzuru ve ...

Devamını Oku

Mortgage’a Nasıl Hazırlanmalısınız?

2007 yılında yasallaşmasıyla birlikte Mortgage kredisinin ülkemizde kullandırılmaya başlanması...

Devamını Oku

İstanbul’un Sevilen 5 Semti

İstanbul her sokağı ile çok özel bir şehir.

Devamını Oku

Cihangir’de Yaşama Rehberi

İstanbul'un en nostaljik semtlerinin başında gelen Cihangir, 2002 yılında The Guardian muhabiri tarafından dünyada...

Devamını Oku

Evinize Renk Katmanın Ekonomik Yolları

Yeni bir eve taşınırken veya yaşadığımız evde değişiklik planları yaparken genellikle en ekonomik seçenekleri düşünürüz.

Devamını Oku

Rahat Bir Emeklilik Yolunda Yapmanız Gerekenler

Emekli olmanıza daha çok uzun bir süre olabilir.

Devamını Oku

İdeal Kredi Notunuz Kaç Olmalıdır?

Bankalarda yapacağınız her işlemde kredi notunuz karşınıza çıkıyor değil mi?

Devamını Oku

Kredi Faiz Desteği Nedir?

Risk taşıyan evlerin yeniden yapılandırılması, geleceği güvence altına almak anlamına geliyor.

Devamını Oku

Galata’da Yaşam Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Beyoğlu İstiklal Caddesi'nin sonunda, Galata Kulesi ve etrafında yer alan bölgeye Galata denir.

Devamını Oku

Teknolojiyi Dekorasyonla Uyumlu Kullanmanız İçin Öneriler

Günümüzde dekorasyon yalnızca mobilyalar ve aksesuarlarla tamamlanmıyor.

Devamını Oku

Mortgage Uzmanına Sormanız Gereken 10 Soru

Devamını Oku

Salon Aydınlatma Fikirleri

Aydınlatma düzeni kurarken alacağınız kararların salonunuzu hem güzelleştirmesi hem de daha kullanışlı hale getirmesini...

Devamını Oku

6 Basit Adımda Para Biriktirme Yöntemleri

Geleceğinize dair kurduğunuz hedeflere ulaşmak için planlar yaparken; yaşamının beklenmeyen sürprizleri ya da dikkat etmeniz...

Devamını Oku

Ada Yaşamı

İstanbul'a biraz daha uzaktan bakmak, kendinizi sessizliğin, huzurun ve doğanın kucağına bırakmak için yapabileceğiniz en iyi şeylerin...

Devamını Oku

Yaşamak İstediğiniz Semte Nasıl Karar Vermelisiniz?

Yeni bir ev sahibi olmak, en büyük heyecanlardan biridir.

Devamını Oku

Harcamalarınızın Kontrolü?

Başarılı bir şekilde para yönetiminin yolu, doğru harcamalardan ve doğru bütçe planından geçer.

Devamını Oku

Kanepe Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Evinize alacağınız en önemli mobilyaların başında gelen kanepeleri satın alırken hem rahatınızı hem de tarzınızı...

Devamını Oku

Mortgage'a Başvurmak için Hangi Belgeleri Getirmeliyim?

Devamını Oku

Emirgan’ın Harika Bir Yer Olduğuna Dair Kanıtlar

Her İstanbul rüyasında bir parça Emirgan vardır denilebilir.

Devamını Oku

İstinye'de Yaşamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Bizans döneminde adı Steina olan İstinye, Sarıyer ilçesine bağlı.

Devamını Oku

Ev Dekorasyonunda Ahşap Kullanımı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

2016 dekorasyon dergilerinin konularından bir tanesi dekorasyonda ahşap kullanımı.

Devamını Oku

Beykoz’da Yaşamanın Avantajları

Beykoz'da yaşamayı Beykozlulara sorduğunuz zaman Beykoz'da yaşamanın bir rüyaya benzediğini söylerler.

Devamını Oku

Kredi Notunuzu Yükseltmenizi Sağlayacak Öneriler

Bankalarla olan ilişkilerinizi belirleyecek, hayatınızla ilgili atacağınız adımlarda size yön verecek olan kredi...

Devamını Oku

Çalışma Odaları İçin Hayatınızı Kolaylaştıracak Fikirler

Herkesin çalışma alanı için farklı ihtiyaçları vardır.

Devamını Oku

Hem Güzel Hem Kullanışlı Evler İçin Dekorasyon İpuçları

Devamını Oku

Do It Yourself "Kendin Yap" Dekorasyonun Avantajları ve Dezavantajları

Son yıllarca gittikçe popülerleşen "Do it Yourself" yani "Kendin Yap" dekorasyon önerileri büyük bir hızla...

Devamını Oku

Artıları ve Eksileriyle Maslak’ta Yaşamak

Maslak'ta yaşamakbir iş ve finans merkezinde yaşamak demektir.

Devamını Oku

Güvence Altına Alınmış Bir Gelecek İçin Atmanız Gereken Adımlar

Çoğu insan zamanı geldiğinde çalışma hayatını bir kenara bırakıp daha rahat yaşamak ister.

Devamını Oku

Yatak Odanızı Renklendirecek Yaratıcı Yatak Başlıkları

Kevin Spacey, House Of Cards dizisinde her ne kadar uyku ihtiyacımızın zaman kaybı olduğunu söylese de uyumak herkesin...

Devamını Oku

Çocuk Odalarına Yaratıcı Dokunuşlar

Çocuk odası, bir evin en renkli ve eğlenceli odalarının başında gelir.

Devamını Oku

Beşiktaş Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Avrupa Yakası'nın en merkezi ilçelerinin başında gelen Beşiktaş, yaşamak için birçok kişinin tercih ettiği...

Devamını Oku

Para Biriktirmenin Altın Kuralları

Hayatınızı ve geleceğinizi güvence altına almanın en kolay yolu, düzenli bir şekilde para biriktirebilmektir.

Devamını Oku

Birikimlerinizi Değerlendirmenin Yolları

Parasal konulardaki başarılarınız, hayatta da daha başarılı olmanıza yardımcı olur.

Devamını Oku

Göztepe’de Yaşamanın Avantajları

Kadıköy'ün en büyük mahallerinden biri olan Göztepe, huzurlu ve sakin yaşamı sevenlerin mutlaka listelerine...

Devamını Oku

Ev Ekonominizi Güçlendirmenin Yolları

Şimdi size asla modası olmayan fakat herkesin yapması gereken para biriktirmek eyleminden bahsedeceğiz.

Devamını Oku

Yabancılar İçin Mortgage Rehberi

İş ve benzeri sebepler ya da tamamen hayallerinizi süslediği için Türkiye'de yaşamayı seçiyorsanız bankaların...

Devamını Oku

Emekli Olmadan Ev Sahibi Olmanın Faydaları

Herkes rahat bir emekliliğin hayalini kurar ve gelecek planlarını da bu yönde yapar.

Devamını Oku

Banyonuzu Sıkıcılıktan Kurtaracak Dekorasyon Önerileri

Neredeyse tüm banyoların tasarımı birbirine benzer.

Devamını Oku

Harbiye'de Yaşamak İsteyenlere Öneriler

Taksim Metrosu'nun Gezi Parkı çıkışıyla birlikte Harbiye başlıyor.

Devamını Oku

Küçük Dairelere Büyüleyici Görüntüler Katmanın Yolları

Küçük bir evi dekore etmek kolay gibi görünüyorsa da yanıldığınızı belirtmemizde fayda var.

Devamını Oku

Gayrettepe'de Yaşayanlara Hayat Kurtarıcı Öneriler

Avrupa Yakası'nın en işlek ve hareketli bölgelerinden biri olan Gayrettepe, yaşamak için seçilebilecek en merkezi...

Devamını Oku

Yatak Odanızı Detoxlama Yöntemleri

Sizi dünyadan en iyi neresi saklıyor?

Devamını Oku

Suadiye Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Suadiye, Anadolu Yakası'nın en güzel noktalarından Bağdat Caddesi'nde, Bostancı'dan hemen sonra başlayan...

Devamını Oku

Taşınmadan Önce Yapılması Gerekenler Listesi

Devamını Oku

Tarabya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul'un özel ve nezih semtlerinin başında gelen Tarabya, huzurun en net hissedilebildiği...

Devamını Oku

Salonu Geniş Gösteren Dekorasyon Fikirleri

Küçük salonları dekore etmek, geniş alanları tasarlamaktan biraz farklıdır..

Devamını Oku

Doğru Bir Yatırım Yaptığınızı Nasıl Anlarsınız?

Yıllar geçtikçe yatırım yapma konusundaki fikir ve görüşler de değişiyor...

Devamını Oku

Caddebostan’da Yaşamak

Adalar’a bakan meşhur Perili Köşk’ü, bisiklet yolu, Kadıköy’e yakınlığı, Bağdat Caddesi ve samimi...

Devamını Oku

Ev Kredisinde Hayat Sigortasının Yeri

Konut kredisi, ev kredisi ve mortgage gibi kavramların yanında her zaman kendini gösteren...

Devamını Oku

Para Yönetiminde Yapılan Hatalar

Para yönetiminde en hayati hatalardan biri de birikim yapmamaktır. Birikim yapamıyorsanız yatırım yapmanız...

Devamını Oku

Taşınmadan Önce Almanız Gerekenler

Yeni bir eve taşınmanın heyecanı başka hiçbir şeyde yok. Çünkü taşınmak demek aynı zamanda yeni bir sokak, yeni bir semt...

Devamını Oku

Mortgage Başvurusu İle Hayatınızda Neler Değişecek?

Konut kredisi başvurunuzla birlikte hayatınızda birçok şeyi olumlu etkileyecek bir karar...

Devamını Oku

Dönemlere Göre Dekorasyon Trendleri

Devamını Oku

Ataşehir Hakkında Bilmedikleriniz

İstanbul’a yaklaşırken Ataşehir’i görüyorsanız şehir merkezine özellikle de Kadıköy’e yaklaşıyorsunuz...

Devamını Oku

Kış Aylarında Taşınacaklara Öneriler

Kış aylarında taşınmanın, yaz aylarına göre biraz daha zor olduğu bilinen bir gerçek ama siz ne kadar planlı hareket ederseniz....

Devamını Oku

Her Yere Ulaşımın En Rahat Olduğu Semtler

İş, okul ve sosyal hayata yakın bir ev sahibi olmak, hayatınızda sahip olabileceğiniz en büyük kolaylıkların başında geliyor.

Devamını Oku

Doğru Bir Ödeme Planı İçin Bilmeniz Gerekenler

Ev sahibi olmak için yola koyulduğunuz zaman, hayatınızı etkileyecek bu kararın ödeme aşamasını doğru planlamanız gerekiyor.

Devamını Oku

Kuzguncuk Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul’un barındırdığı tüm gizemi tek bir semtte bulamayacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz çünkü Kuzguncuk var

Devamını Oku

2016’nın Renkleriyle Dekorasyon Fikirleri

Dünyanın en iyi, en kaliteli, en gösterişli mobilyalarını, aksesuarlarını bir araya getirebilirsiniz ama evinize gerçek....

Devamını Oku

Mortgage Araçları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yeni bir ev sahibi olma umuduyla Garanti Mortgage’a geldiğiniz zaman işinizi kolaylaştırmak için yüzlerce farklı yolun...

Devamını Oku

Gayrimenkulde 2016 Trendlerine Akademik Bakış

Bazı alışverişler bir bilene danışmadan yapılamıyor. Kulaktan dolma bilgilerle hislere dayalı....

Devamını Oku

İtalyan Dekorasyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Son dönemde belki sadece İskandinav dekorasyon örnekleriyle karşılaşıyorsunuz fakat bilmeniz gerekiyor ki İtalyan dekorasyonu...

Devamını Oku

Haydarpaşa’nın Sakladığı Hikâyeler

Yeşilçam filmlerine sorarsanız Haydarpaşa Garı, İstanbul’daki hayatın başlangıç noktasıdır.

Devamını Oku

Eşyalı Ev Almanın Avantajları ve Dezavantajları

Bazı özel durumlarda evler içindeki eşyalarla birlikte satışa çıkabiliyor.

Devamını Oku

Semt Seçiminin Kritik Bir Karar Olduğunun Kanıtları

Mortgage’a başvuru kararıyla birlikte yanında pakete dahil olarak düşünmeniz gereken birçok konu da ekleniyor.

Devamını Oku

Adım Adım Beyoğlu Sırları

Beyoğlu'na gitmek, özgürlüğün kapılarından içeri girmeye benzer.

Devamını Oku

Mortgage Başvurusu Yapmadan Önce Cevaplamanız Gereken Sorular

Mortgage başvuru sürecinin hayatınızı güvence altına alan ve aynı zamanda da tüm yaşamınızı etkileyen bir karar olduğunu biliyorsunuz.

Devamını Oku

Bostancı’da Yaşamanın Avantajları

Bostancı denildiği zaman akıllara ilk olarak ada vapuru gelir.

Devamını Oku

2016 Mutfak Dekorasyon Trendleri

Mutfaklar evin kalbidir. Eğer evin kalbi sizi içine alacak, sarıp sarmalayacak kadar sıcak, samimi ...

Devamını Oku

Basit ve Özel Banyo Dekorasyon Önerileri

Yeni evlerin banyo dekorasyonları konusunda en sık yapılan hatalardan biri, yanlış düzenlemeyle banyoları kullanışsız....

Devamını Oku

Evinizin Tarzını Ortaya Koyacak Kanepe Modelleri

Evinizde kendinizi en rahat hissettiğiniz yer, genellikle salondaki kanepedir.

Devamını Oku

Bebek’te Üç Beş Tur Atmak İçin Nedenler

Boğaz havası, taptaze çekilmiş kahveler, zengin kahvaltı sonrası leziz waffle veya eğlencenin doruklara ulaştığı mekanlar...

Devamını Oku

En Hızlı Şekilde Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Ev sahibi olma hayaliyle yola koyulduğunuz zaman, her şeyin ışık hızında tamamlanmasını istersiniz.

Devamını Oku

Emlak Sözlüğü

Ev alma rehberi gibi, emlak sözlüğü de mortgage başvurunuz sırasında yanınızda bulundurmanız gereken bilgiler bütünüdür.

Devamını Oku

Yazlık Satın Alma Rehberi

Ailecek rahatça tatil yapabileceğiniz, huzurla dinlenebileceğiniz ve yatırım olarak değerlendirebileceğiniz bir yazlık mı almak istiyorsunuz? Bu sizin en doğal hakkınız.

Devamını Oku

Hangisi, Hangi Odaya? Halı Alma Rehberi

Bir eve ev hissini veren en önemli eşya halıdır. Evinizden uzakta geçirdiğiniz zamanlarda en çok özlediğiniz his de halıya basma hissidir.

Devamını Oku

İspanyol Tarzı Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Son dönemde İskandinav dekorasyonu moda olsa da, diğer ülkelerin de kendine has dekorasyon stillerini görmezden gelmemelisiniz.

Devamını Oku

Çengelköy’ün 5 Sırrı

Boğaz Köprüsü'nün ayağını, Beylerbeyi Sarayı ile birlikte arkanızda bıraktıysanız, Çengelköy'e geldiniz demektir.

Devamını Oku

İstanbul'un En Meşhur Apartmanları

Her köşesinde bir hikâye gizli olan İstanbul'da, İstanbul'un gizemine yakışır çok özel apartmanlar bulunuyor.

Devamını Oku

Moda'da Yaşam Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Tarihi, İstanbul'dan da eskiye dayanan Kadıköy'ün şirin ilçesi Moda, yaşamak için en harika semtlerin başında geliyor.

Devamını Oku

Misafir Odası Nasıl Olmalı?

Misafirlerini iyi ağırlamak her ev sahibinin önem verdiği ve dikkat ettiği bir konudur. Misafirler kendilerini ne kadar rahat hissederse, ev sahibi de o kadar mutlu olur.

Devamını Oku

İlk Kez Ev Alacaklara Öneriler

Hemen hemen her insan kendi evine sahip olma hayaliyle yaşar. Bu hayale yaklaştığınız anda hayatınızın büyük bir değişime girdiğini gözlemleyeceksiniz.

Devamını Oku

Konut Kredisi Başvuru Sürecinin Kilit Noktası

Konut kredisi başvuru sürecinin en kritik noktalarından biri Gayrimenkul Değerleme Uzmanı'nın vereceği ekspertiz raporudur.

Devamını Oku

Kentsel Dönüşümle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, ülkemizde yaşanan 90'ı aşkın deprem ve diğer doğal afetler sonrası Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Kanunu'nu çıkardı.

Devamını Oku

Taşınma İznini Doğru Kullanma Rehberi

Evinizi aldıktan ve gereken tüm tadilat işlerini, alışverişleri yaptıktan sonra sıra en eğlenceli kısma geliyor.

Devamını Oku

Evinizden Taşınırken Aramanız Gereken Yerler

Mortgage başvurunuz onaylandı, satın alacağınız ev için ihtiyacınız olan krediyi aldınız, şimdi sıra taşınma işlerini halletmeye geldi.

Devamını Oku

Fark Yaratan Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

atak odası dekorasyonun fark yaratmak için birbirinden orijinal fikirler bulmak mümkün. Fakat unutmamanız gereken önemli bir kural var;

Devamını Oku

Çılgın Aydınlatma Fikirleri

Ev dekorasyonu sırasında aydınlatma konusunda özensiz davrananlardansanız fikrinizi değiştirecek bazı örneklerle karşınıza çıkıyoruz.

Devamını Oku

Mortgage Uzmanınıza Sormanız Gereken 5 Soru

Mortgage başvurusu için hazırsınız ama hala aklınızda cevapsız sorular mı var? Gayet doğal.

Devamını Oku

Evinizin Değerini Belirleyen Etmenler

Bu başlıkta hem konut kredisine başvurup ev alacaklar hem de kendi evini satışa çıkaracaklar için birçok önemli bilgi bulunuyor.

Devamını Oku

En Önemli Taşınma İpuçları

Yeni bir eve taşınarak, büyük bir değişime adım atıyorsunuz.

Devamını Oku

Çocuk Odaları İçin Yaratıcı Dekorasyon: Lego Teması

Çocukların zeka gelişimlerinde büyük rol oynayan ve ne kadar büyürlerse büyüsünler etkisinden kurtulamadıkları legoların harika dekorasyonlar ortaya çıkaracağını biliyor muydunuz?

Devamını Oku

Ev Kredisine Giden Yol

Ev Kredisine Giden Yol

Devamını Oku

Evini Teminat Göstererek Mortgage Başvurusu Yapacaklara Tavsiyeler

Garanti Mortgage yalnızca ev sahibi olmak isteyenlerin değil ev sahibi olanlar için de avantajlı imkanlar sunuyor.

Devamını Oku

Aklınıza Gelmeyecek Eşyalarla Harika Dekorasyon Örnekleri

Dekorasyonu eğlenceli kılan en önemli şey, dekorasyona ait kuralların her zaman yıkılabilir olmasıdır.

Devamını Oku

Ünlü 10 Tasarımcıdan Dekorasyon Sırları

Uzun süre hayali kurularak elde edilen şeyler kıymetlidir.

Devamını Oku

Çocuklu Ailelerin Taşınma Süreci Nasıl Olmalı

Konut kredisi işlemleri sonrası işin en heyecanlı ve telaşlı kısmı olan taşınma evresine geçiş yapıyorsunuz.

Devamını Oku

En Çok Yapılan Dekorasyon Hataları

Herkes bir evi yeni baştan dekore etme fikrine bayılır.

Devamını Oku

Sizin İçin Mükemmel Mutfak Hangisi

İyi yaratılmış stilleri fark etme konusunda iyi olabilirsiniz ama kendi stilinizi bulmak konusunda ne kadar başarılısınız?

Devamını Oku

Dekorasyonla İlgili Fikir Alabileceğiniz Mobil Uygulamalar

Teknoloji ve mobil dünyayı ev dekorasyonu yaparken kullanmak için geç bile kaldık! Mobil uygulamalar, evinizde yapacağınız değişikliklerde size en iyi fikirleri verebilecek kadar donanımlılar.

Devamını Oku

Gençken Ev Sahibi Olmanın Çok İyi Fikir Olduğunun 5 Kanıtı

Genç yaşta ev sahibi olmanın biraz mücadele ve çaba gerektirdiğinin farkındayız ama aynı zamanda...

Devamını Oku

Evinizde Çiçek Desenleri Kullanabileceğiniz Eşya ve Alanlar

Çiçek desenlerini sevenler ve sevmeyenler arasında bir uçurum var desek yeridir.

Devamını Oku

Röportaj: Hacı Ali Taylan

Emlak piyasasının bugünkü durumunu, mortgage sonrası konut talebini ve gayrimenkul yatırımı ile ilgili merak edilen soruları Türkiye Emlak Müşavirleri....

Devamını Oku

Ev Ararken Yapmanız Gerekenler

Uzun yıllar, huzurla yaşayabileceğiniz, hayatınızdaki değişikliklere ayak uydurabilecek, dilediğiniz zaman rahatça bazı değişiklikler yapabileceğiniz bir ev istiyorsunuz. Hiç merak etmeyin, o ev sizi bir yerde bekliyor.

Devamını Oku

Özel Ödemeli Mortgage Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Mortgage başvurusu sırasında birçok soru işaretine sahip olduğunuzu biliyoruz...

Devamını Oku

Mobilya Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yeni bir eve taşınırken, mobilya seçimi konusunda herkes heyecanlı davranır. Herkesin hayallerini süsleyen büfeler...

Devamını Oku

Eski Mutfağınızı Daha Modern Bir Görüntüye Kavuşturma Yolları

Mutfağınızda artık yemek yapmak ve yemek yemek eskisi gibi içinizden gelmiyorsa, mutfakta geçirdiğiniz vakit hemen kendinizi salona atmakla sonlanıyorsa bazı değişiklikler yapma vakti gelmiş demektir.

Devamını Oku

5 Adımda Harika Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odası tasarımın dinlendirici ve özel olması gerekir.

Devamını Oku

Efsane Filmlerin İlham Veren Dekorasyon Fikirleri

Eğer bir mimar veya tasarımcı değilseniz, bir film izlerken set dekorasyonu çok fazla dikkatinizi çekmeyebilir.

Devamını Oku

Salonda Fark Yaratacak Renk Seçenekleri

Salonlar evin kalbidir ve hem ev sahibinin hem de eve gelen ziyaretçilerin en fazla vakit geçirdiği yerdir.

Devamını Oku

Ev Dekorasyonunda Kendin Yap (Do It Yourself) Modası

Son zamanlarda iç ve dış dekorasyonlarda kendini gösteren Do It Yourself yani Kendin Yap akımı evlerin çok daha şık ve özel bir görüntüye kavuşmalarını sağlıyor.

Devamını Oku

Hangi Ödeme Şekli Bana Göre

En uygun konut kredisi seçenekleri Mortgage Uzmanı Garanti'de!

Devamını Oku

Şimdi Al Sonra Öde Mortgage İle Ev Sahibi Olurken Bilmeniz Gerekenler

Mortgage başvurunuz sırasında, aldığınız hayati karara yön verecek en önemli seçimlerden biri de ödeme planınız olacak. Faiz oranları kadar kredinizi nasıl bir düzende ödeyeceğiniz de oldukça önemli.

Devamını Oku

Bir Öğrencinin Odası Nasıl Olmalı?

Bir öğrencinin odasının dekorasyonu ve aksesuarları, ders çalışmaya elverişli olduğu kadar sosyal yaşantısı ve tarzıyla da uyum sağlamalı.

Devamını Oku

Az Maliyetle Yepyeni Bir Dekorasyona Kavuşma Yolları

Evde geçirilen her an oldukça değerlidir. Özellikle kendi evine sahip olma şansını yakalayanlar için evin her köşesi birbirinden özel anlamlara ve görüntülere sahip olmayı hak ediyor.

Devamını Oku

Proje ve Ev Seçimi Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mortgage’da en önemli iki konu kendinize uygun ödeme şeklini bulmak ve doğru ev seçimi yapabilmek.

Devamını Oku

Ev Değişikliği Yapmanız Gerektiğini Gösteren İşaretler

Ev değişikliği yapmak kolay bir karar gibi görünmese de bazen öyle belirtiler karşınıza çıkar ki, daha fazla aynı şekilde yaşamanın mantıksız olacağını anlarsınız.

Devamını Oku

Evdeki Kış Havasını Dağıtmanın 5 Yolu

Bir türlü gelmek bilmeyen yaz, sonunda kapımıza dayandı. Uzun ve yorucu kışın ardından güneşe kavuşmadan önce, ruhunuza iyi gelecek bazı şeyler yapmanız gerekiyor.

Devamını Oku

Küçük Mutfaklar için 5 Dahiyane Fikir

Söz konusu mutfak olduğu zaman büyüklük her zaman iyi bir şey değil. Ayrıca yeni evlerde büyük mutfaklar eskisi kadar tercih edilmiyor. Çünkü küçük mutfaklar, büyüklere göre daha kolay ve verimli bir çalışma ortamı oluşturuyor.

Devamını Oku

Evinize Değer Katmanın 5 Yolu

Evinizin değerini belirleyen etmenin yalnızca konumu olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Evinizin ne kadar bakımlı ve iyi durumda olduğu da onun değerini belirleyen etmenlerin başında geliyor.

Devamını Oku

Özgün Tasarımlar, İlham Veren Ortak Alanlar

Gönye Tasarım'ın kurucuları Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal'la ilham veren bir söyleşi...

Devamını Oku

2015 Yazının En Güzel Dekorasyon Örnekleri

Yaz dekorasyonları çok daha keyifli ve özenli yapılır. Eğer yazlık sahibiyseniz veya mortgage kredisi ile...

Devamını Oku

Taşınmadan Önce Ziyaret Etmeniz Gereken Kurum ve Kuruluşlar

Yeni bir eve taşınma heyecanı ile birlikte, bir an önce orada yaşama isteği de yoğun bir şekilde kendini gösterir.

Devamını Oku

Yurt Dışından Türkiye'de Mortgage Başvurusu Yapacaklara Öneriler

"Yurt dışında yaşıyorum ama memleketimde de evim olsun istiyorum"diyenler için...

Devamını Oku

Konut Kredisi Başvurularında Aylık Gelir Durumunuzun Önemi

Konut kredisinde hem başvuru sürecinizi hem de ödeme planınızı etkileyecek en önemli...

Devamını Oku

Evin Bir Odasını Giyinme Odası Yapmanın 5 Faydası

Giyinme odası yeni bir kavram olmamakla birlikte artık büyük küçük her evde karşımıza çıkan....

Devamını Oku

Evinizde Müziğin Tadını Çıkarmak İçin Öneriler

Yorgun geçen bir günün ardından kendini evine attığında en sevdiği müzikleri, en kaliteli ses tecrübesiyle dinlemek herkesin hakkı.

Devamını Oku

Balkon Aydınlatması İçin Fikirler

Balkonlar Türk insanı için ayrı bir önem taşıyor. Yazlık balkonunun keyfi hiçbir şeye değişilmezken, kışlık evin balkonu da güneşin parıldadığı günlerde geç kalınmadan kullanıma açılıyor.

Devamını Oku

Huzurlu Ev Ortamının Anahtarı: Minimalist Dekorasyon

Fazla eşyadan arındırılmış, açık renklerle donatılmış, sade dekorasyonun...

Devamını Oku

Mortgage Kullanmanın Karlı Bir Yatırım Olduğunu Kanıtlayan 7 Gerçek

Herkesin gelecek planlarında mutlaka bir ev sahibi olmak vardır.

Devamını Oku

Hemen Ev Sahibi Olmak mı Yoksa Kiracı Olup Para Biriktirmek mi?

Bu kararın zaman içinde size nasıl yansıdığını görmek ister misiniz?

Devamını Oku

Dünyanın Mortgage Karnesi

Türkiye’de olduğu gibi dünyanın birçok ülkesinde de ev sahibi olmak isteyen herkesin ilk çözüm noktası konut kredisine başvurmak oluyor.

Devamını Oku

Konut Kredisiyle Hayatınızı Güvence Altına Alma İmkanları

Mortgage, hayatınızda aldığınız en büyük ve en uzun vadeli kararlardan biri olabilir.

Devamını Oku

Site İçindeki Yaşamdan En İyi Şekilde Yararlanma Rehberi

Yaşayacağınız yeri seçerken, hayatınızın, zevklerinizin ve eğilimleriniz her detayı büyük bir önem taşıyor.

Devamını Oku

Yeni Trend: Doğal Mutfaklar

Doğaya ve doğala dönüş son zamanların en popüler trendi. Özellikle de dekorasyonda!

Devamını Oku

Evinizin Herkes İçin Güvenli Olduğundan Emin Misiniz?

Güvenlik konusu genellikle yeni ev heyecanının gölgesinde kalan önemli konularda biridir.

Devamını Oku

Mortgage Başvurusu Öncesi Birikim Önerileri ve Birikimin Önemi

Para biriktirme ile ilgili bilmeniz gereken en önemli şey biriktirmeye karar verme anınızla başlama anınızın aynı an olması gerektiği.

Devamını Oku

Anadolu Yakası’nda Yeni Bir Hayata Başlarken

Anadolu Yakası her zaman sakinliği sevenlerin tercihi oluyor. İstanbul nüfusunun büyük bölümünün Avrupa Yakası’nda yaşadığını ve çalıştığını düşünürsek, Anadolu Yakası yaşamak için daha doğru bir tercih olarak görünüyor.

Devamını Oku

Çocuk Odası Dekorasyonunda Çocuğunuzun İlgi Alanlarını Unutmayın

Çocuk odaları evlerin en renkli, eğlenceli, huzur dolu odaları olmalıdır.

Devamını Oku

Evde Okuma Köşeleri İçin Fikirler

Her evde bir kütüphane bulunur. Fakat gerçek kitap kurtlarının kitapları kütüphanelerden taşar. Gerçek bir kitap tutkununun yaşadığı evin her odasında kitapları görebilirsiniz.

Devamını Oku

"Mortgage Piyasasına Ülke Dinamikleri Yön Veriyor"

Kanun kabul edildikten sonra sürekli yükselen bir grafik çizen mortgage’ı işin uzmanına sorduk. Konut piyasasında mortgage ile birlikte neler değişti, Türkiye’de bu değişim nasıl karşılandı...

Devamını Oku

Bahçeli Bir Eve Taşınırken İhtiyacınız Olanlar

Bahçeli bir evde yaşamayı kim istemez ki? Özellikle yeşile hasret kalınan şehir hayatında bahçeli bir evde yaşama şansına sahip olmak paha biçilemez bir ayrıcalık.

Devamını Oku

Yatak Odası Aydınlatma Fikirleri

Dekorasyonda sıra yatak odası dekorasyonuna gelince herkesi bir huzur kaplar çünkü yatak odaları, huzurun, sessizliğin, romantizmin, sakinliğin ve dinlenmenin ana mekanıdır.

Devamını Oku

Mutfak Dekorasyonu Yaparken Renk Uyumunun Önemi

Kendi evinize sahip olduktan sonra, artık dekorasyon ve tadilat konusunda tamamen özgürsünüz.

Devamını Oku

Taşınma Kararı Sonrası Adım Adım Toplanma Rehberi

Taşınma kararıyla birlikte yeni bir hayatın heyecanı dört bir yanınızı saracaktır.

Devamını Oku

Yeni Evinizin Eşyaları İçin Doğru Bütçe Planlama

Yeni ev aynı zamanda yeni eşya, yeni ev dekorasyonu demek! Öyleyse şimdi sıkı bir bütçe planlaması yapmak gerek. Peki, planlamaya nereden başlamalı, hayalinizdeki ev için nasıl ekonomik adımlar atmalı birlikte inceleyelim…

Devamını Oku

Ev Almak İçin Semt Seçerken Aklınızdan Çıkmaması Gereken Gerçekler

Hayatınızın en önemli kararlarından biri olan ev satın alma aşamasında yaşamak için en iyi evi seçmek kadar, yaşamak için en iyi semti seçmek de büyük önem taşıyor.

Devamını Oku

Doğru Adımlar Atarak Mortgage Avantajlarından Yararlanma Rehberi

Yeni bir ev sahibi olmak istediğiniz noktada sizi amacınıza ulaştıracak en kestirme ve en garanti yol: Mortgage

Devamını Oku

Kimler Balon Ödemeli Mortgage Başvurusu Yapmalı

Mortgage başvurusu yapacak olanların ilk merak ettikleri soru her zaman için ödeme planının nasıl olacağıyla ilgilidir.

Devamını Oku

Kendinize En Uygun Ödeme Seçeneğini Tercih Etmek İçin Bilmeniz Gerekenler

Mortgage hakkında bildiğiniz tek şey uzun vadeli ve düşük faizli bir kredi olduğuysa size daha da iyi bir haberimiz var

Devamını Oku

Ev tadilatında dikkat etmeniz gerekenler

İster yeni aldığınız ev için ister evinizi yenilemek için yapın, tadilat işleri oldukça yorucu bir süreç. Bu süreci kolaylaştırmak adına sizin için birtakım ipuçları hazırladık.

Devamını Oku

Hayalinizdeki eve en uygun koşullarda sahip olun!

Aradığınız mutluluğu yakalamanıza yeni bir ev yardımcı olabilir, planlarınızı daha fazla ertelemeyin.

Devamını Oku

Müstakil bir ev satın almanın artı ve eksileri

Müstakil bir ev satın almanın artı ve eksilerini sizin için inceledik

Devamını Oku

Konut kredisiyle ev sahibi olmak

Yeni bir ev satın alma sürecindesiniz fakat birtakım kaygılarınız mı var?

Devamını Oku

Yeni ev alma aşamasında mutfak ve banyo kontrolü

Yeni bir ev alma sürecindeyseniz önce filmi biraz ileriye saralım.

Devamını Oku

Yeni bir ev sahibi olmanız için nedenler

Bir ev hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek, sizin ve ailenizin geleceğini garantileyebilecek, kârlı bir yatırım anlamına gelebilir.

Devamını Oku

Yeni eviniz çocuklarınız için ne kadar güvenli?

Yaşadığınız yer ya da yeni satın almak istediğiniz ev çocuğunuz için yeterince güvenli mi?

Devamını Oku

Ev satın almadan önce sorgulamanız gerekenler

Yeni bir ev satın almadan önce üzerinde durmanız gereken bazı noktaları sizin için listeledik

Devamını Oku

Memleketten ev almanın tam zamanı!

Yıllardır Türkiye'den uzak kaldınız, çalıştınız ve yoruldunuz. Sizce de artık memleketinizden bir ev sahibi olmanın zamanı gelmedi mi?

Devamını Oku

Yeni yılda "ev"lenin

Yeni yıl yeni umutları beraberinde getirir. 2015, hayalini kurduğunuz eve taşınmanız için yeni fırsatlar yaratabilir.

Devamını Oku

Site içinde ev almadan önce

Bir konut projesinden ev satın almadan önce konum, sosyal olanaklar, aidat tutarları gibi kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Devamını Oku

Çocuklu aileler için ev seçme rehberi

Çocuklu aileler yeni ev satın alırken nelere dikkat etmeli? Sizin için bu sorunun yanıtını araştırdık

Devamını Oku

Konforunuzu artıracak eşyalar

Fonksiyonel eşyalarla evinizi çok daha kullanışlı ve konforlu hale getirebilirsiniz. Üstelik evinize ferah bir hava katabilir, şıklığını da artırabilirsiniz.

Devamını Oku

Ev almadan önce mutlaka kontrol edin!

Yeni bir ev satın aldığınızda yaşamınız köklü bir değişime uğrar.

Devamını Oku

İçinizi ısıtacak dekorasyon önerileri

Ev dekorasyonunuzu kış aylarına uygun olarak değiştirmek ister misiniz? Soğuk havaların etkisini azaltan dekorasyon önerilerimize hemen göz atın.

Devamını Oku

Enerji dostu evler

Bir evi enerji dostu yapan en önemli kriterlerin başında su ve ısı yalıtımının kaliteli olması geliyor.

Devamını Oku

Yeni evliler neden ev sahibi olmalı?

Kiracı mı, ev sahibi olmak mı? Yeni evlenen ve evlilik hazırlığı yapan çiftleri düşündürebilecek olan bu sorunun cevabını vermeye çalışalım.

Devamını Oku

Karlı yatırımın adresi: Anadolu yakası

Şehrin gürültüsünden kaçıp daha sakin bir yaşam sürmek isteyen İstanbullular yeni evlerini Anadolu yakasından almayı tercih ediyor.

Devamını Oku

Evinizi yılın trendleriyle yenileyin

Evlilik hazırlığı yapıyorsanız; yeni bir ev, yeni eşyalar seçme telaşındıysanız ya da eski eşyalarınızdan sıkıldıysanız ve evinizi yenilemek istiyorsanız vakit kaybetmeyin.

Devamını Oku

Evinizin güvenliğini artıracak sistemler

Eviniz hırsızlığa ve tehlikelere karşı yeterince hazırlıklı mı?

Devamını Oku

Yeni ev kazançlı bir yatırım mı?

Yeni evliler ve kirada oturanlar dikkat! Ev kirası en önemli giderlerinizden biriyse kendi evinize sahip olmanın vakti gelmiş demektir.

Devamını Oku

Eşyalı bir ev satın almadan önce

İlk evinizi satın almak üzereyseniz sizi tatlı bir telaşın beklediğini söyleyelim. Yoğun bir temizlik, tesisat işleri ve bitmek bilmeyen eşya ihtiyacı...

Devamını Oku

Mutlu bir ev için

Gününüz nasıl geçmiş olursa olsun, eviniz tüm sorunlarınızı geride bırakıp rahatlayabileceğiniz yer olmalı.

Devamını Oku

Eviniz olası bir depreme karşı ne kadar güvenli?

Türkiye'yi sarsan 1999 depreminden sonra kentsel dönüşüm projeleri büyük bir ivme kazandı.

Devamını Oku

Emlakçılara ödeme yapmadan önce dikkat!

Yeni bir ev satın almaya karar verdiğinizde uzun ve tatlı bir telaş sizi bekliyor olacak.

Devamını Oku

Küçük evler büyük dokunuşlar

Küçük evlerin dekore edilmesi kolay gibi görünebilir, fakat büyük evlere kıyasla her bir noktada yapılacak düzenlemeye çok daha fazla dikkat edilmesi gerektiğini unutmamak gerekir.

Devamını Oku

Yuva kurmak isteyenlere "evlenme" garantisi

Evlilik hazırlığı yapan ya da yeni evlenen çiftler! Yeni evinize kira öder gibi sahip olmaya ne dersiniz?

Devamını Oku

İstanbul'da en çok satılık konut aranan ilçeler

2014'ün ilk altı ayında İstanbul'da en çok satılık konut aranan ilçelere baktığımızda ev sahibi olmak isteyenlerin merkezde bir ev bulma hayallerinde bir değişim olmadığını görüyoruz.

Devamını Oku

Garantili kentsel dönüşüm

Kentsel dönüşümle ömrünü tamamlayan yapılar yeniden canlanıyor! Dönüşüm projeleriyle yaşam kalitesinin artırılması hedefleniyor.

Devamını Oku

Metronun değer kattığı noktalar

Raylı sistem projeleri şehrin farklı bölgelerine değer katmaya devam ediyor.

Devamını Oku

En kârlı yatırım bölgeleri

En karlı konut projeleri ve yatırımları, değerini katlayan ve yükselen konut projeleri hakkında bilgiler konut kredisi uzmanı Garanti Mortgage'da.

Devamını Oku

Eviniz serin bir yaza hazır mı?

Sıcaklıkların giderek arttığı bu dönemde güneşin pozitif enerjisini evlere taşıma vakti geldi.

Devamını Oku

Ev alma uzman al!

Ev sahibi olmadan önce dikkat etmeniz gereken pek çok nokta var.

Devamını Oku

Ev satın almadan önce dikkat!

Yeni bir ev almaya karar verdiyseniz öncelikle tebrikler!

Devamını Oku

Evinizdeki renk uyumunu telefonunuzla yakalayın

Evinizi yenilemenin en iyi yolu boya badana işlerinden geçiyor.

Devamını Oku

Akıllı evler mutlu yaşamlar

Akıllı ev teknolojileriyle çok daha konforlu bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Devamını Oku

Kira ödemekten yorulanlara harika bir haberimiz var!

Uzun yıllar kiracı olanlar geriye dönüp baktığında kira harcamalarının neredeyse bir ev satın alınabilecek kadar yüksek olduğunu üzülerek fark ediyor.

Devamını Oku

Emlak sektörünü gelecekte neler bekliyor?

Nüfus ve gelir artışına bağlı olarak konut talebi artacak ve 2023 yılına kadar 7,5 milyon yeni konut ihtiyacı doğacak.

Devamını Oku

Mortgage ile ev sahibi olmanın sağladığı 5 avantaj

Mortgage ile çok düşük aylık taksitlerle ev sahibi olarak hayalinizi gerçeğe dönüştürmeye ne dersiniz?

Devamını Oku

Zor bir süreci tatlı bir telaşa dönüştürmek

Evinizi, Garanti Mortgage'ın cazip konut kredisi seçeneklerinden birini değerlendirerek aldığınızda, tüm bu süreçlerin çok daha sorunsuz geçeceğini hatırlatmakta fayda var.

Devamını Oku

REIDIN ile kararlarınızın doğruluğundan emin olun

Evinizin veya hayallerinizdeki evin satış fiyatını öğrenmek mi istiyorsunuz?

Devamını Oku

Çocuklar, taşınıyoruz!

Size en uygun mortgage seçenekleri ile yeni bir ev sahibi olup farklı bir hayat kurmak birçok tatlı telaşı ve zorluğu beraberinde getiriyor.

Devamını Oku

Semtiniz kişiliğinizdir

Biri hangi semtte oturduğunuzu sorduğunda aslında kim olduğunuzu öğrenmek ister.

Devamını Oku

Yeni bir şehre taşınmadan önce

Mortgage'la, kendinizi sadece yaşadığınız şehirle kısıtlamayıp farklı şehirlerdeki alternatifleri de göz önünde bulundurarak oldukça kârlı bir yatırım sahibi olma şansınız var.

Devamını Oku

Kendiniz için en iyisine karar vermek

Hemen her yerde ama özellikle de bizim kültürümüzde bir ev sahibi olmak hayattaki en önemli hedeflerin başında geliyor.

Devamını Oku

Evinizi seçerken

Yeni bir ev satın almadan önce yazımıza göz atmanızda yarar var.

Devamını Oku

Evinizi değiştirmeniz gerektiğini gösteren beş işaret

Yeni bir ev sahibi olmanız için beş iyi sebebiniz var!

Devamını Oku

Satın almak/Kendin yapmak: DIY'in yükselişi

Yeni bir ev sahibi olmak son derece keyifli, fakat bir o kadar da masraflı olabilen bir süreç.

Devamını Oku

Huzurlu bir ortam yaratmak için

Küçük detaylara dikkat ederek evinizi huzur dolu bir atmosfere kavuşturabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise oldukça basit.

Devamını Oku

Evini yenilemek isteyenlere hesaplı dekorasyon önerileri

Küçük bütçelerle büyük farklar yaratmak isteyenler için en hesaplı dekorasyon önerileri!

Devamını Oku

2013’ün en dikkat çeken dekorasyon trendleri

Geride kalan yılın iz bırakan ve yeni yılda da etkisini devam ettirmesi beklenen dekorasyon trendlerine birlikte göz atalım.

Devamını Oku

Zahmetsizce taşınmanın püf noktaları

Konut kredisi ile satın aldığınız eve zahmetsizce kavuşmak için yazımıza göz atabilirsiniz.

Devamını Oku

Yeni evinizde kötü sürprizlerle karşılaşmamak için

Mortgage ile satın aldığınız evde uzun ve sorunsuz yıllar geçirmek istiyorsanız, bu detaylara dikkat etmenizi öneririz.

Devamını Oku

Evinizin güvenliğini artıracak öneriler

Birkaç küçük detaya dikkat ederek evinizi hırsızlığa karşı güvenli hale getirebilirsiniz.

Devamını Oku

Kışa hazırlanın

Evinizi soğuk ve yağışlı kış aylarına en doğru şekilde hazırlamak için yazımıza göz atabilirsiniz.

Devamını Oku

Sizin gözünüzden mortgage

Garanti Mortgage ile hayallerine kavuşan müşterilerimizin gözünden Mutlu Mortgage Hikâyeleri!

Devamını Oku

Geleceğin mimarları: Öğretmenler

Garanti Mortgage tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor!

Devamını Oku

Evinizin ısı yalıtımını artırmak için öneriler

Kış aylarına girerken evinizin ısı yalıtımını gözden geçirip ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku

Organik evler

"Kendi kendine yetebilen" evlerle tanışmaya ne dersiniz?

Devamını Oku

Garanti Mortgage'dan kamu çalışanlarına özel mortgage kampanyası

Kamu çalışanlarına özel mortgage kampanyasından yararlanmak için elinizi çabuk tutun!

Devamını Oku

Konut projesi satış temsilcisine sormanız gerekenler

Mortgage ile konut projelerinden ev satın almadan önce satış temsilcisine sorulması gereken tüm soruları sizler için sıraladık.

Devamını Oku

Projeden ev seçme süreci

Bir konut projesi tercih ettiniz ancak hangi evin size daha uygun olduğuna karar veremiyor musunuz? Seçiminizi kolaylaştırmak için yazımıza göz atabilirsiniz.

Devamını Oku

Doğru projeyi seçme

Garanti Mortgage ile konut projelerinden ev sahibi olmak isteyen herkese, doğru projeyi seçmeden önce yazımıza göz atmayı öneriyoruz.

Devamını Oku

Evinize derinlik katın

Kısıtlı alanlarda uygulayabileceğiniz yaratıcı dekoratif çözümler.

Devamını Oku

Bahçe/balkon aydınlatması

Bahçe ve balkonlarınızın aydılatması için tercih edebileceğiniz dekorasyon alternatiflerine göz atmaya ne dersiniz?

Devamını Oku

Dekorasyon trendleri

Dekorasyonda son trendler hakkında bilgi edinmek ve yaratıcı fikirler edinmek için yazımıza göz atmanızı öneririz.

Devamını Oku

Evinizin değerini arttıracak öneriler

Küçük birkaç değişiklikle evinizin değerini artırmaya ne dersiniz?

Devamını Oku

Sizin mortgage kampanyanız hangisi?

Garanti Mortgage, farklı meslek gruplarına yönelik özel kampanyalarla ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor!

Devamını Oku

Mortgage ödemeleriniz için alternatif seçenekler

Farklı meslekler ve farklı gelir gruplarına yönelik özel mortgage seçeneklerimize yakından bakalım.

Devamını Oku

Mortgage ile Yaz

Şehirden ve koşuşturmacadan uzakta, size ait bir evde, yaz tatilinizi geçirmek ve sevdiklerinizle yazın tadını çıkarmak ister misiniz?

Devamını Oku

Konut kredisi nasıl hesaplanır?

Konut kredisi hesaplamanın kolay olmadığını, karmaşık olduğunu düşünebilirsiniz. Önemli birçok farklı değişkeni hesaba katmak zorundasınız ama bütün bunları tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz.

Devamını Oku

Yeni evli çiftler için ev alma rehberi

Aile olma yolunda atılan ilk adım olan evlilik, kültürümüzde özellikle "ev sahibi olmakla" da özdeşleştiriliyor.

Devamını Oku

Mortgage uzmanınıza sormanız gereken 10 soru

Mortgage başvurunuzu emin adımlarla tamamlamak için nitelikli bilgilere sahip olmanız oldukça önemli.

Devamını Oku

Ev sahibi olmak isteyenlerin 5 temel önyargısı

Eğer ev sahibi olmayı hayal ediyorsanız, hiçbir şeyin sizi bundan vazgeçirmesine izin vermeyin.

Devamını Oku

Birkaç küçük detayla çok daha kârlı bir mortgage yatırımı yapabilirsiniz.

Mortgage başvurusunda bulunmadan önce bu detaylara mutlaka göz atın!

Devamını Oku

Garanti Bankası ile Dönüşüm Başlıyor!

Kentsel Dönüşüm Projeleri hakkında soru işaretlerini gidermek için süreci sizlere özetledik! Kentsel dönüşüm projeleri nedir öğrenmek için tıklayın!

Devamını Oku

Mortgage’ı tercih etmeniz için 5 neden

Yeni bir ev almak, sadece bir hayal ya da ihtiyaç değil. Günümüzde başka geçerli nedenler de var. Sizin için 5 nedeni bir araya getirdik.

Devamını Oku

Mortgage’ın farkı: Karar!

Yeni bir ev almak konusunda tereddütleriniz mi var? Mortgage’in sunduğu avantajlarla bu süreci hızlandırabilirsiniz.

Devamını Oku

Mortgage’ın farkı: Esneklik!

Ev almayı mı düşünüyorsunuz? Peki herhangi bir ev mi, yoksa hayalinizdeki evi mi? Cevabı mortgage’ta!

Devamını Oku

Başlarken…

Garanti, mortgage alanındaki tecrübe ve uzmanlığını şimdi “Evim İçin” blogunda paylaşıyor. Mortgage hakkında merak edilen her şey bu blogda!

Devamını Oku
BaşvurHızlı Erişim

Biz Sizi Arayalım

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, T. Garanti Bankası A.Ş. olarak, Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel bilgilerinizin aşağıda açıklandığı çerçevede; kaydedilecek, saklanacak, güncellenecek, mevzuatın izin verdiği durumlarda 3. kişilere açıklanabilecek / devredilebilecek, sınıflandırılabilecek ve KVKK’da sayılan şekillerde işlenebilecektir.

Kişisel verilerin işlenme amaçları ve hukuki sebepleri; Bankacılık Kanunu ve diğer mevzuat kapsamında acente sıfatıyla sunabileceklerimiz de dahil olmak üzere her türlü ürün ve hizmetlerde kullanılmak; işlem sahibinin bilgilerini tespit için kimlik, adres ve diğer gerekli bilgileri kaydetmek; elektronik (SWIFT, internet / mobil bankacılık vs.) veya kağıt ortamında işleme dayanak olacak tüm kayıt ve belgeleri düzenlemek; mevzuat, BDDK, TCMB ve diğer otoritelerce öngörülen bilgi saklama, raporlama, bilgilendirme yükümlülüklerine uymak; talep edilen / diğer bankamız ürün / hizmetlerini sunabilmek ve akdettiğiniz sözleşmenin gereğini yerine getirmektir.

Yukarıda belirtilen amaçlarla, kişisel verilerin aktarılabileceği kişi / kuruluşlar; Bankacılık Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerinin izin verdiği kişi veya kuruluşlar; bunlarla sınırlı olmamak üzere 5411 sayılı Bankacılık Kanunu madde 73 / 4’te sayılan finansal kuruluşlar ile diğer 3. kişiler; BDDK, SPK, TCMB gibi kamu tüzel kişileri; ana hissedarımız, doğrudan / dolaylı yurtiçi / yurtdışı iştiraklerimiz; bankacılık faaliyetlerimizi yürütmek üzere hizmet aldığımız, işbirliği yaptığımız, program ortağı kuruluşları, yurtiçi / yurtdışı bankalar ve diğer 3. kişilerdir.

Kişisel verilerin toplanma yöntemi; Genel Müdürlük, Şubeler, kiosklar, ATM’ler, internet şubesi ve çağrı merkezi gibi kanallar aracılığıyla kişisel verileriniz sözlü, yazılı veya elektronik ortamda toplanabilir.

KVKK’nın 11. maddesi gereği haklarınız; Bankamıza başvurarak, kişisel verilerinizin; a) işlenip işlenmediğini öğrenme, b) işlenmişse bilgi talep etme, c) işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, ç) yurt içinde / yurt dışında aktarıldığı 3. kişileri bilme, d) eksik / yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme, e) KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini / yok edilmesini isteme, f) aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme, g) münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, ğ) kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. Bu kapsamdaki haklarınız 07.10.2016 tarihi itibarıyla yürürlüğe girecektir.

Kapat