Neden Garanti Mortgage?

Ev Konut Kredisi Mobil

500 BİN KİŞİ YANILMIŞ OLAMAZ

Garanti Mortgage olarak bugüne kadar 500 binden fazla kişiyi ev sahibi yaptık.

Ev Konut Kredisi Mobil

MORTGAGE
UZMANI

Özel eğitimli ve sertifikalı mortgage uzmanlarımız ile kendinize en uygun konut kredisi seçeneğini belirleyebilirsiniz.

Ev Konut Kredisi Mobil

444 EVİM ÇAĞRI MERKEZİ

444-EVİM (444-3846) çağrı merkezimizi arayarak, mortgage hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilir ve kolayca başvuru yapabilirsiniz.

  Garanti Konut Kredisi Başvurusu

  Aşağıdaki formu doldurun konut kredi uzmanlarımız size hemen geri dönsün.

  Bu alan zorunludur!
  Bu alan zorunludur!
  Bu alan zorunludur!
  Bu alan zorunludur!
  Ev Konut Kredisi Mobil
  Bu alan zorunludur!
  * Zorunlu alanları doldurunuz!

  Kişisel verilerimin neden ve nerelerden toplandığı, nasıl kullanıldığı ve diğer haklarımla ilgili olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca yapılan "Bilgilendirme'yi" okudum.

  Değerli müşterilerimiz,

  Özel hayatınızın gizliliğine saygı duyuyor ve önem veriyoruz. Bu nedenle, temel hak ve özgürlüklerinizi korumak amacıyla yürürlükte olan kanun* kapsamındaki kişisel verilerinizin kullanımı ve korunması ile ilgili haklarınız hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

  Genel Kanun Kapsamı

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda T. Garanti Bankası A.Ş olarak “Veri Sorumlusu” sıfatıyla anılıyoruz. Kanun kapsamında, veri işleme, kişisel verilerin tamamen veya kısmen otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla kişisel verilerinizi elde etmemiz, kaydetmemiz, saklamamız, güncellememiz, sınıflandırmamız, mevzuatın izin verdiği üçüncü kişilerle paylaşmamız veya onlara devretmemiz gibi konularda veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade etmektedir.

  Kişisel Verilerinizi Neden ve Ne İçin Kullanıyoruz? **

  • Bankacılık Kanunu ve mevzuat kapsamında aracılık ettiğimiz ve acente sıfatıylasunabileceklerimiz de dahil olmak üzere her türlü ürün ve hizmetlerde kullanmak,
  • Yaptığınız işlemlerde bilgilerinizi tespit edebilmek için kimlik, adres ve gereklidiğer bilgilerinizi kaydetmek,
  • İhtiyaçlarınız doğrultusunda talep ettiğiniz ürün ve hizmetlerimizi sunmak,
  • Sizinle paylaşmamız gereken önemli bilgileri iletişim bilgileriniz üzerinden iletmek,
  • Kağıt üzerinde, sözlü veya elektronik (internet/mobil bankacılık vb.) ortamlarda işlemlerinizi tamamlayabilmeniz için gerekli tüm kayıt ve belgeleri düzenlemek,
  • BDDK, TCMB ve TBB gibi bilgi verme yükümlülüğümüz olan kamu kurumlarınca istenilen bilgileri saklamak, raporlamak ve bu kurumları bilgilendirmek,
  • İzniniz olması durumunda, mevzuat kapsamında yer alan ve Bankamızla müşteri olma amacınız dışında kalan ürün ile hizmetlerimizin sunulmasında kullanmak, size özel ürün/hizmet/teklif faaliyetlerini planlamak ve hayata geçirmek, ürün, hizmet, çalışma modeli teklifleri gerçekleştirmek, profilleme, segmentasyon, Banka içi hedef yaratma, skorlama, risk analizi, müşteri ilişkileri yönetimi, Banka içi performans takibi ile analiz çalışmalarında kullanma, istatistiki çalışmalar, Banka hizmet sunma modellerinin dizaynını gerçekleştirme, pazar araştırması yapmak;
  • İşyerinde güvenlik uygulamaları nedeniyle şube, bölge müdürlüğü ve genel müdürlük binalarımızda kamera görüntülerini kaydetmek,
  • Kurumsal sürdürülebilirlik, kurumsal yönetim, stratejik planlama ve bilgi güvenliği süreçlerimizi planlamak, denetlemek ve hayata geçirmek,
  • İdari, hukuki yükümlüklerimizi ve sizinle imzaladığımız sözleşmelerimizin gereğini yerine getirmektir.

  Kişisel Verilerinizi Kimlerle Paylaşıyoruz?

  Bankacılık Kanunu ve mevzuatta izin verilen kişiler, kuruluşlar, finansal kuruluş olarak sayılan kurumlar ve diğer üçüncü kişiler, BDDK, SPK, TCMB gibi kamu tüzel kişileri, ana hissedarımız, aracılık ettiğimiz ve acentesi olduğumuz üçüncü kişiler ile bağlı ortaklıklarımız (Örneğin Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş., Eureko Sigorta A.Ş., Garanti Konut Finansmanı Danışmanlık Hizmetleri A.Ş., Garanti Faktoring A.Ş., Garanti Finansal Kiralama A.Ş., Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş., Garanti Bilişim Teknolojisi ve Ticaret T.A.Ş., Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. ve Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.) bankacılık faaliyetlerimizi yürütmek için hizmet aldığımız veya iş birliği yaptığımız program ortağı kuruluşlar ve yurt içi - yurt dışı bankalardır.

  Kişisel Verilerinize Nerelerden Ulaşabiliriz?

  Kişisel verileriniz Genel Müdürlük, Şubeler, şubelerde işlem yapmanız için bulunan kiosklar, ATM’ler, internet şubesi, Garantione, GarantiCep ve çağrı merkezi gibi kanallar aracılığıyla sözlü, yazılı veya elektronik ortamlarda toplanabilir.

  Kanun Kapsamındaki Haklarınız Nelerdir?

  Dilediğiniz zaman bankamıza başvurarak kişisel verilerinizin;

  • İşlenip işlenmediğini, işlenme amacını ve amacına uygun kullanıp kullanılmadığı öğrenebilir ve işlenmiş ise bu konuda bilgi isteyebilir,
  • Kanun’a uygun olarak yurt içinde ve yurt dışında bilgilerinizin paylaşıldığı üçüncü kişileri öğrenebilir.
  • Bilgilerinizin eksik ya da hatalı işlendiğini düşünüyorsanız düzeltilmesini isteyebilir,
  • Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde bilgilerinizin silinmesini ya da yok edilmesini talep edebilir,
  • Bilgilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere (c) ve (d) bentlerinde belirtilen taleplerinizin bildirilmesini ve aynı işlemleri gerçekleştirmelerini isteyebilir,
  • Bilgilerinizin, otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz edebilir veya kanuna aykırı olarak kaydedildiğini veya kullanıldığını düşünüyorsanız ve bu sebeple zarara uğramışsanız zararın giderilmesini isteyebilirsiniz.

  Bu amaçlarla yaptığınız başvurunun ek bir maliyet gerektirmesi durumunda, Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek tarifedeki ücret tutarını ödemeniz gerekebilir. Başvurunuzda yer alan talepleriniz, talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç 30 (otuz) gün içinde sonuçlandırılacaktır.

  Kanun kapsamındaki haklarınızdan yararlanmak için başvurularınızı yazılı olarak şubelerimize iletebilir, ayrıntılı bilgi almak için Kişisel Verileri Koruma Kurumu’nun internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  İyi günler dileriz.

  *6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK")

  ** Kişisel veri envanter çalışmasında herhangi bir değişiklik olduğunda, Bankamız bu bilgilendirmeyi güncelleyecektir.

  Kimlik numaranız sadece doğrulama amaçlı alınmakta ve kimseyle paylaşılmamaktadır.

  Ev Konut Kredisi Mobil Tüm bilgileriniz güvence altındadır. Bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.

  Tüm sorularınızı uzmanlarımız cevaplasın

  Mortgage Uzmanlarımız ile konuşmak için hemen tıklayın.

  444 3846

  Konut Kredisi Hesaplama

  Konut yaz 3340'a
  gönder,
  Mortgage Uzmanlarımız
  sizi arasın

  Mutlu Mortgage Hikayeleri

  Ahmet Ali Gül Diş Hekimi

  İstanbul'da yaşıyorum, 12 yıllık diş hekimiyim, ortodonti uzmanıyım. 5 yıllık evliyim ve 15 aylık bir kızım var.

  Serbest çalıştığım muayenehanem kiraydı. Kendimize ait bir muayenehanemiz olsun istiyordum. Ev sahibimiz kirayı piyasa değerinin üzerinde arttırıyordu. Uygun fiyatlı olduğunu düşündüğümüz bir daire bulunca artık bir muayenehane sahibi olma zamanımızın geldiğini anladık. Her konuda yenilikçi ve uzman olan Garanti Bankası'nın mortgage konusunda da uzman olacağını düşündüm. Bu yüzden Garanti Bankası'ndan faiz oranları da uygun olduğu için indirimli mortgage ürününü kullanmaya karar verdim. Elimizdeki birikmiş paranın az miktarını önceden vererek bütçemize uygun daha düşük taksitlerle kira öder gibi muayenehane sahibi olma fırsatı yakaladık.

  Garanti Bankası her zaman çalıştığım ve güvendiğim bir banka. Garanti'nin mortgage konusunda en uygun banka olduğunu düşünüyorum. Mortgage konusunda da şube çalışanları oldukça yardımcı oldu. İhtiyaçlarımıza uygun şekilde bütçemize göre ödeme planını belirleyebildik. Kredi işlemlerimiz de oldukça hızla sonuçlandı. Garanti Bankası'nı mortgage kullanacak herkese tavsiye ederim.

  Ayhan Bayrampınar Güvenlik Görevlisi

  Adım Ayhan Bayrampınar. Eskişehir'de yaşıyorum. Güvenlik görevlisiyim. 3 yıllık evliyim, yaşım 26.

  Ev kiralarının yüksek olması ve Garanti Bankası'nın bize sunduğu imkanların cazip olması nedeniyle mortgage kullanarak ev sahibi olma kararı verdik. Çalışanların, bizi bir müşteri gibi değil, sanki aile, kardeş gibi karşılayıp ilgi göstermeleri ve tabii ki diğer bankalara oranla daha cazip ödeme koşulları nedeniyle Garanti Bankası'nı tercih ettik ve Sabit faizli mortgage ürününü kullandık. Ödeyeceğimiz taksit tutarının değişmeyecek olması, birkaç yıl sonra rahat ödeyebileceğimiz düşüncesiyle bu seçeneği kendimize uygun gördük.

  Kesinlikle tüm dostlarıma mortgage konusunda Garanti Bankası'ndan memnuniyetimi aktarıyorum. Krediyi kullandığım günlerde birkaç banka gezdikten sonra Garanti Bankası'na geldim ve çalışanlarınızın yaklaşımı sayesinde başka bir bankaya danışma gereksinimi duymadım. Çok memnun kaldım.

  Erol Kocalar

  Evliyim, 1 kızım var, 38 yaşındayım.

  Aslında başka bir bankadan kredi alacaktım ancak Garanti Bankası'ndan daha önce konut kredisi kullanan bir arkadaşım "bir de Garanti Bankası ile görüş" dedi. Çok fazla ürün seçeneğinin olması ve şube çalışanlarının her seçeneği benim için inceden inceye hesaplamaları, mortgage konusunda uzman olduğunu hissettirdi. Benim bir miktar birikmiş param vardı, bundan dolayı İndirimli Mortgage ürününü tercih ettim. Böylece faiz oranım daha düşük oldu.

  Bence şartlar ne olursa olsun konut kredisi alırken mutlaka Garanti Bankası'na danışılması taraftarıyım. Çünkü konut kredisinde Türkiye şartlarında Garanti Bankası gerçekten çok ileride.

  Esra Arıkan Özmal

  Ankara'da yaşıyorum, 38 yaşındayım. Evli ve bir çocuk annesiyim. Bilkent Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum. Türkiye şartlarında gayrimenkul sahibi olmanın uzun vadede en karlı yatırım aracı olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple ev almaya karar verdim. Bu ihtiyacı finanse etmenin benim için en uygun yönteminin de mortgage olması dolaysıyla mortgage kullanmayı seçtim. Garanti'ye duyduğum güven nedeniyle mortgage ihtiyacımda da yine Garanti Bankası'nı seçtim. Talebimi iletmemden itibaren bana gösterilen ilgi, krediye ilişkin bilgilendirme, kredi sürecini takip etme, her aşamada beni geri bilgilendirme ve tabi ki her zamanki güler yüzlü yaklaşım, doğru tercih yaptığıma bir kez daha emin oldum. Her türlü bankacılık işlemimde duyduğum güven dolayısıyla Garanti Bankası'nı tercih ettim.

  Bu sürece ilişkin olarak Garanti Bankası'ndan duyduğum memnuniyeti çevreme aktarmak suretiyle herkese Garanti Bankası'nı tavsiye ediyorum.

  Hüseyin Pöge

  46 yaşındayım, evli ve 2 çocuk babasıyım. Piyasa şartlarının değiştiği ve faizlerin oldukça düştüğü bu dönemde şubemden de aldığım destek ile yatırımımı konut alımına yönlendirdim. Şubede portföy yöneticim Özge Hanım ve diğer şube çalışanlarının fiyatlama ve işlem takibinde bana çok yardımcı olması mortgage alırken Garanti Bankası'nı tercih etmemi sağladı. Konut kredisinde çok hızlı ve detaylı çözümler sunmaları Garanti Bankası'nı tercih etmemde en önemli etken oldu.

  Gelirimin sabit olması sebebiyle de uzun vadeli ve sabit faizli krediyi tercih ettim. Başkalarına da Garanti'den mortgage kullanmalarını kesinlikle tavsiye ederim çünkü ürün çeşitliliği geniş, hızlı ve sağlıklı çözüm önerileri sunuyorlar, hizmet kalitesi yüksek ve şube çalışanları son derece güler yüzlü. Bütün bunlar herkes için konut kredisi alma gibi zor ve önemli bir süreçte banka seçiminde tercih sebebi olmalıdır.

  Mehmet Celaleddin Erkaya

  37 yaşındayım, bir kız çocuğum var. Yıllardır biriktirdiğimiz parayı, kira ödemek yerine kira öder gibi mortgage kullanarak kendime ait olacak bir eve ödemek istedim. 444 Evim’den mortgage başvurusu yapabileceğimi reklamlardan öğrendim. Şubede görevli mortgage uzmanı Yelda Hanım çok yardımcı oldu. Kafamda problem yaratan her şeyi sordum ve sorularım sabırla yanıtlandı. Bankanızın internet bankacılığını kullanıyorum. Kullanacağım bütün kredileri buradan takip edebileceğimi bildiğim için tercih ettim. En başta güler yüzlü ve güven veren personellerinizin olması ve tüm sorulara hızlı cevap alabilmem de tercihimi etkiledi.

  Nurgül Neyiş Peyzaj Mimarı

  İstanbul'da yaşıyorum, 38 yaşındayım, bekarım ve bir inşaat fimasında peyzaj mimarı olarak çalışıyorum.

  Aslında kredi kullanma ve ev sahibi olmakla ilgili bir düşüncemiz yoktu ama çok uygun koşullarda ve istediğimiz gibi bir ev karşımıza çıkınca fırsatı değerlendirmek istedik. Birikmiş toplu bir paramız olmadığı için mortgage aklımıza geldi. Özellikle internetten tüm bankaların kredilerini karşılaştırdım. Bu konuda en uygun kredi seçeneklerini Garanti Bankası'nın sunduğunu görünce de tercihimizi bu yönde yaptık. İndirimli Mortgage ürününü kullandık, nedeni ise diğer mortgage seçenekleri içerisinde gerek faiz oranı, gerekse taksit tutarı olarak bütçemize en uygun seçenek olması idi.

  Başkalarına Garanti Bankası'nı mortgage konusunda kesinlikle tavsiye ederim, çünkü günümüzde eğer peşin para ile ev alabilen şanslı azınlıktan değilseniz ev sahibi olmak için en iyi yol mortgage ve bu konuda Garanti Bankası ve personeli oldukça profesyoneller. Mortgage ile ilgili birçok seçenek sunuyorlar ve size sadece kendinize en uygun ürünü seçmek kalıyor. Ayrıca kredi başvurusu ile kredinin çıkması arasındaki süreç de diğer bankalara göre oldukça hızlı.

  Nuri Sarı

  39 yaşındayım, evliyim, iki çocuğum var. Bursa'da oturuyorum.

  Ev almak aslında aklımda hiç yoktu. İnternette gezerken faiz oranlarıyla ilgili siteleri ve yaşadığım yerdeki evleri araştırırken birden aklıma düştü. İlk gittiğim banka başka bir özel bankaydı. Ama bir türlü istediğim krediyi istediğim şekilde veremiyorlardı. Kredimi bir ayda ancak onaylayabildiler. Sonra reklamlarda Garanti Bankası’nda bu işlemlerin çok daha kolay olduğunu gördüm. Çalıştığım bankaya bu kadar uzun sürdüğü için çok kırıldım. Kullanmadım. Garanti Bankası’na bir arkadaşımın orada çalışan portföyü önermesi ile gittim. Bir iki gün içinde kredim bana en uygun şartlarda onaylandı.

  Özellikle ilgi ve alaka çok iyi. Bir de mortgage konusuna çok hakimler. Her türlü seçeneği sunup, krediyi istediğim şekilde veriyorlar. Diğer bankalar ile de görüştüğüm için bunu açık yüreklilikle söylüyorum, Garanti Bankası konut kredilerinde açık ara önde.

  Sebahattin Akyol

  49 yaşındayım, evli ve 2 çocuk babasıyım. Konut fiyatlarındaki düşüş, kredi faiz oranının da uygun olması ile kira öder gibi taksit ödeme imkanının olması gibi sebeplerle mortgage kullanma kararını verdim. Bankanız çalışanlarının müşterilerine güler yüzlü , içten ve samimi davranmaları, diğer bankalara göre bankanızın uyguladığı kredi faiz oranlarının uygun olması nedeniyle Garanti Bankası’nı tercih ettim. Kredi kullanma şartlarının uygun olması, sabit faiz garantisinin olmasının yanında bankanız personelinin güler yüzlü ve samimi olmalarından dolayı mesai arkadaşlarıma, tanıdığım kişilere Garanti Bankası’ndan mortgage kullanmalarını tavsiye ederim.

  Şaban Eğilmez

  Bursa'da yaşıyorum. Bir tane çocuğum var. Bir tekstil firmasında çalışıyorum.

  Aslında aklımda hep vardı ama cesaret edemiyordum. Bir gün bankanın birinden teklif istedim, rakamları çok yüksek geldi. Garanti Bankası'nın uzmanlarının bana bir sürü ödeme planı ve tercih sunmaları beni çok etkiledi. Daha doğrusu birinin benimle bu kadar ilgilenmesi çok güzel geldi bana. Müşteriyle ilgilenilmesi ve her soruya çok açık cevap verilmesi de beni çok etkiledi. Konuya çok hakimler. Ben özel ödemeli mortgage ürününü tercih ettim. Ödenecek rakamı ay ay kendim belirledim. Tercih sebebim, portföydeki arkadaşlar hesapladılar ve "en uygun olanı bu" dediler.

  Bence ev almayı düşünenler hangi banka ne derse desin mutlaka Garanti'ye uğrasınlar. Çünkü hem çok fazla seçenek hem de bu seçenekleri çok iyi incelemiş uzman kadro var.

  Türkan Gül Kaya Psikolog

  İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım , psikoloğum.

  Ödediğim kira miktarının yüksek olması sebebiyle, bir miktar daha fazla ödeyerek, krediyle ev sahibi olmak cazip geldi. Başlangıçta Garanti Bankası'nı tercih etme nedenim çevremdeki referanslardı ve araştırıp avantajlı olduğunu gördüğümüzde ve ilgili bir ortamla karşılaşınca kararım netleşti. İndirimli Mortgage ürününüdaha da avantajlı görünen faiz oranları sebebiyle tercih ettim.

  Başkalarına Garanti'den mortgage kullanmalarını tavsiye ederim. Genele bakıldığında faiz oranları daha avantajlı ve olabildiğince ayrıntılı ve müşterinin çıkarlarını gözeten hızlı bir hizmet anlayışı var. Bu anlayışın genel olduğu kanısındayım ama özellikle hizmet aldığım kişilerin çok profesyonel ve içten bir yaklaşım tarzları vardı.

   Size Özel Mortgage Seçenekleri

   Ev Konut Kredisi Mobil

   Özel Ödemeli Mortgage

   "Hangi tarihlerde ne kadar ödeme yapacağımı kendim belirleyebilsem" diyenlere...

   Ev Konut Kredisi Mobil

   Sabit Faizli Mortgage

   "Aylık taksitlerim hiç değişmesin, her ay ne ödeyeceğimi bileyim" diyenlere...

   Ev Konut Kredisi Mobil

   Ara Ödemeli Mortgage

   "Belirli aylarda daha fazla taksit ödeyerek toplam taksit tutarımı azaltsam" diyenlere...

   Ev Konut Kredisi Mobil

   Azalan Taksitli Mortgage

   "Başta daha fazla taksit ödesem, sonra taksitlerim azalsa" diyenlere...

   Ev Konut Kredisi Mobil

   Artan Taksitli Mortgage

   "Taksitlerime düşük başlayıp, her yıl belirleyeceğim oranda artırsam" diyenlere...

   Ev Konut Kredisi Mobil

   Evini Gösterene Mortgage

   "Evimi teminat göstererek, mortgage kullanmak istiyorum" diyenlere...

    Mortgage fırsatlarından
    siz de yararlanın.

    HEMEN BAŞVUR
    Ev Konut Kredisi Mobil

    Başvuru Talebiniz Gönderildi

    Teşekkür Ederiz