İNSAN KAYNAKLARI

Garanti Mortgage'ın kariyer fırsatlarını yakından inceleyin.

İnsan Kaynakları

İş Başvuru Formu'nu doldurmak için tıklayın.

Garanti Mortgage İnsan Kaynakları Politikası

Tüm Garanti ailesinde olduğu gibi Garanti Mortgage'da da en önemli değer İnsan Kaynağıdır. Sektörel başarı ve etkinliğimizin temelini oluşturan, sahip olduğumuz, dinamik ve uzman kadromuzdur. İnsan kaynağımıza yaptığımız yatırımlarla bu kadroyu daha da etkin hale getirmek ana hedefimizdir.

Kasım 2007'de kurulan Garanti Mortgage ailesine, her yeni katılan çalışma arkadaşımız için, işe alım sürecinden başlayarak kariyer planlamasına kadar tüm İnsan Kaynakları süreçlerinde birebir danışmanlık verilmektedir.

İşe Alım

Garanti Mortgage bünyesinde işe alımlar toplu ve birebir mülakat süreçleriyle gerçekleşmektedir.

Doğru pozisyona doğru eleman yerleştirme ilkesi ile gelecek vaat eden yeni mezun arkadaşlarımıza olduğu kadar sektör deneyimi ile katma değer yaratacağına inandığımız tüm arkadaşlarımıza, Garanti Mortgage çatısı altında çeşitli kariyer olanakları sunulmaktadır.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim gören arkadaşlarımız için yaz stajı ve ticaret lisesi öğrencileri için ise kış dönemi stajı imkanı sağlanmaktadır.

İşe alım sürecinde, alım yapılacak görevin gerektirdiği yetkinlik ve deneyim göz önüne alınarak aday seçimine gidilmektedir.

Kariyer Planlama

Garanti Bankası iştiraki olan Garanti Mortgage çalışanlarına, hem şirket bünyesinde hem Doğuş Grubu bünyesinde çeşitli kariyer olanakları sunulmaktadır.

Aramıza katılan tüm arkadaşlarımızın yetkinlik analizleri yapılarak doğru yönlendirme ile Doğuş Grubu içinde kariyer hayatlarına devam etmeleri desteklenmektedir.

Garanti Mortgage'da her çalışanımız için, ölçümlenmiş yetkinliği, mevcut görevindeki performansı ve sahip olduğu potansiyel göz önüne alınarak kariyer planlaması ve yönlendirme yapılmaktadır.

Performans Değerlendirme

Garanti Mortgage'da performans değerlendirmesi yılda 2 kez ve 6 aylık periyotlarla yapılmaktadır. Performans değerlendirmeleri ölçülebilir hedeflere ve yetkinliklere dayalı olarak oluşturulan formlar üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Yapılan bu değerlendirme sonuçları, kariyer planlama ve prim/ödüllendirme sistemlerinde etkin olarak kullanılmaktadır.

Eğitim

Garanti Bankası Eğitim Merkezi ile birlikte yürütülen eğitim organizasyonlarımız;

  • Sınıf içi eğitim
  • İş başı eğitim
  • Web tabanlı eğitim olarak 3 farklı yöntemle gerçekleştirilmektedir.

İşe yeni başlayanlar için başlangıç eğitim paketi olduğu gibi terfi, görev değişikliği vb nedenlerle kariyer beklentileriyle de örtüşen, göreve özgü eğitim paketleri de bulunmaktadır.

Çalışma arkadaşlarımızın eğitim ihtiyaçları İnsan Kaynakları ve yöneticilerinin ortak değerlendirmesi ile tespit edilebildiği gibi, çalışanlarımız kendi kişisel gelişimleri için ihtiyaç duydukları eğitimleri belirleme ve talep etme şansına da sahiptirler.

Garanti Mortgage'da Sosyal Haklar
  • Öğle yemekleri için aylık yemek ücreti ödenmektedir.
  • Tüm Doğuş Grubu şirketlerinin ürün ve hizmetlerinden özel avantajlarla yararlanma hakkı bulunmaktadır.
  • Genel Müdürlük çalışanlarının ulaşımı için servis imkanı sağlanmaktadır.
  • Servis hizmetinden yararlanmayan çalışanların ulaşım giderlerini karşılamak amacıyla yol ücreti ödemesi sözkonusudur.
  • Tüm çalışanlarımıza özel sağlık sigortası yapılmaktadır.

Tüm çalışanlarımız için hayat sigortası yapılmaktadır.

Güncel İlanlar

Aşağıdaki linklere tıklayarak en güncel ilanlarımıza ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Mortgage İş İlanları

BaşvurHızlı Erişim